Зразок сертифіката

Як зробити шаблон Подарунковий сертифікат . hint-box.ru

12.10.2015

Як зробити шаблон Подарунковий сертифікат

Як ми всі знаємо подарункові сертифікати є найбільш популярними для подій, випадків навіть у професійному світі. У цій статті ми пропонуємо деякі кроки створення безкоштовних подарункових сертифікатів в швидкий спосіб за допомогою Microsoft Word.

Кроки

1. У лівому верхньому кутку в Microsoft Word, натисніть на Файл, і натисніть на кнопку «Новий», якщо ви використовуєте MS Word 2010 або більш пізню версію.

2. В MS Word 2007 з’явиться вікно, виберіть подарунковий сертифікат зі списку. Для MS Word 2010 натисніть на папку, а потім подарункові Сертифікати.

3. Відредагуйте текст змісту. Оновіть свої особисті дані, замінивши стандартний текст або натиснувши через мишу на вміст поля і набравши над ним.

4. Оновіть інформацію про одержувача і відправника. Якщо Ваш подарунковий сертифікат про присудження премії або дарунка який-небудь суми, то напишіть про це яскравим кольором.

5. Додати подробиці. В кінці вам необхідно оновити інформацію про сертифікат, такі як телефон, сайт, назва компанії, термін придатності і підпис.

Поради

Якщо ви використовуєте подарункові сертифікати на бізнес-цілі, то Вам буде запропоновано роздрукувати їх на карті не на папері.

Ви можете знайти безліч готових сертифікатів онлайн. Просто треба їх шукати.

Please enable JavaScript to view the comments powered by Disqus.

Короткий опис статті: зразок сертифіката

Джерело: Як зробити шаблон Подарунковий сертифікат | hint-box.ru

Також ви можете прочитати