Як отримати сертифікат

Як зареєструвати нікнейм і отримати сертифікат, огляд сервісу Nick-Name .

01.10.2015

Nick-Name — генератор і реєстратор нікнеймів

Інтернет здатний подарувати нам абсолютно інше життя, відмінну від тієї, що ми маємо в реальності. Адже тільки в мережі ми можемо мати стільки друзів, скільки захочемо, можемо спілкуватися з людьми, з якими в житті нам можливо ніколи і не довелося б зустрітися, можемо вибрати собі будь-яке ім’я, під яким будемо листуватися на форумах і т. д. і т. п.

Я згадую, як кілька років тому я працював на комп’ютерній фірмі, штат якої становив у різний час від 50 до 100 осіб. Ми з працею знали реальні імена один одного, але зате ми прекрасно знали никнеймы (ніки) кожного з нашого колективу. Це виявилося дуже зручно – адже одних Сергєєв в нашій компанії було штук 10, і якщо б у загальному чаті кожен з нас називався своїм реальним ім’ям, то вийшла б велика плутанина. Але зате Skydemon був один, RomaLoom, Arhangel, Tarex та ін. також були лише в єдиному екземплярі ).

В Інтернет ситуація ще більш гостра – на одному і тому ж ресурсі неприпустима реєстрація двох людей з однаковими ніками. Тому Devil і Strelok можуть бути тільки в одному примірнику, не кажучи вже про такі популярні никнеймы як Blackberry, Sunny, Pupsik, Solnce тощо )) Так, з кожним днем унікальних незайнятих нікнеймів стає все менше і менше. і вже доводиться вдаватися до великої оригінальності, щоб придумати щось нове.

Сьогодні я розповім Вам про ресурс, творці якого гостро відчули цю ситуацію більше п’яти років тому і вирішили зробити спеціальний безкоштовний сервіс «Інтернет-реєстр нікнеймів », де Ви зможете зареєструвати свій нік і отримати відповідний сертифікат. Для чого він необхідний? Хороше питання! ))

Якщо говорити в цілому, то даний сертифікат говорить про те, що Ви першим зареєстрували якийсь нікнейм (наприклад, Hrundel) на сайті Nick-Name.Ru і претендуєте на те, щоб користуватися ним одноосібно. Тобто якщо хтось десь буде використовувати нік Hrundel, Ви можете попросити його не робити це, тому що це Ваш нік.

Прислухаються до Вас на підставі того, що у Вас є сертифікат? Звичайно, немає – він не має жодної юридичної і правової сили. Даний сертифікат, мабуть, можна порівняти з похвальною грамотою, виданою самому собі ). На даний момент це не більш ніж оригінальний спосіб потішити своє самолюбство і надати самому собі трохи значущості. «А чому б не подарувати собі невелике задоволення?» — подумав я і зареєстрував нік WebToUs! Нехай буде, на всяк випадок )).

Сертифікат видається строком на 5 років і може бути продовжений на наступні 5 років. Ви можете розмістити свій сертифікат на сайті, в соц. мережах та ін. і чим більше переглядів він буде набирати, тим вище буде ставати його значимість: від початкового дерев’яного до престижного діамантового (від 10 тис. переглядів). Теж хороший спосіб потішити своє самолюбство ). Судячи з дуже високим індексом цитування ресурсу (ТІЦ 800), знаходиться чимало людей, надходять так.

Крім отримання сертифіката на сайті Nick-Name.Ru Ви можете також перевірити зайнятий вже в мережі якийсь нік, і придумати унікальний. Робиться це на сторінці «Генератор нікнеймів ». Введіть першу літеру, загальна кількість символів, алгоритм генерації (є три типи, але чим вони відрізняються я так і не зрозумів) і система автоматично створить унікальний нікнейм, який Ви можете зареєструвати на себе. Швидко, просто і дуже зручно! Не треба ламати собі голову, намагаючись придумати красивий або прикольний нік.

На сайті Nick-Name.Ru можна також знайти цікаву статистику по використанню нікнеймів в мережі Інтернет, і дізнатися деякі цікаві закономірності на прикладі аналізу дуже пристойною вибірки в 774820 позицій. Наприклад:

  • середня довжина нікнейму – 8 символів
  • більше 77% сертифікатів зареєстровано чоловіками
  • більшість ників починається з літери S
  • та ін

Як я вже згадував реєстрація ніка і одержання на нього сертифіката по суті нічого не дає і не має юридичної сили. Творці сервісу в майбутньому планують автентифікацію за допомогою сертифіката на сайтах, але дана фішка поки ще не реалізована. Особисто я анітрохи не сумніваюся в тому, що це і багато іншого буде зроблено найближчим часом, тому що таланту творців знаходити ідеї та реалізовувати їх на практиці можна позаздрити! До речі, сьогодні в Інтернет сайту Nick-Name.Ru серйозної конкуренції немає взагалі – вони так сказати монополісти у сфері реєстрації ників. Побажаємо їм успіху і чекаємо нових цікавих фішок!

Оцініть статтю, будь ласка:


1 голосів, оцінка: 5,00 5)

Короткий опис статті: як отримати сертифікат Хочете зареєструвати власний унікальний нік, щоб отримати повні права на нього? Зареєструйте його в мережі і отримаєте сертифікат. нік нікнейм

Джерело: Як зареєструвати нікнейм і отримати сертифікат — огляд сервісу Nick-Name | Безкоштовні онлайн сервіси

Також ви можете прочитати