Сертифікат на фотосесію

Як вести себе на фотосесії

06.10.2015

Фотосесія в подарунок

Уявіть ситуацію: вам подарували сертифікат на фотосесію… «Ну що тут дивовижного?» — запитаєте ви. Дійсно, зараз подарункові сертифікати міцно увійшли в наше життя. Це щось середнє між уречевлених подарунком і конвертом з грошима. Але це ще й щось особливе. Молода людина, що сподівається на розвиток відносин з дівчиною, може, не соромлячись, подарувати їй сертифікат в салон вишуканого білизни, в той час як упаковочка з самим цим білизною може бути розцінена як передчасний подарунок.

Фотосесія в подарунок має пряму аналогію з попереднім прикладом. Під час фотосесії ви розкриваються повністю. Ваші емоції, думки, почуття — вся особистість постає перед об’єктивом… І питання навіть не в тому, наскільки це безпечно для вас, а в тому, як це зробити. Фотосесія у хорошого фотографа змінює особистість клієнта. Ви стаєте зовсім іншим. Змінюється якість відносин світу до вас, вас до світу…

Повторити ці хвилини не вийде. Перша фотосесія — це як перше побачення. З яким настроєм прийти до фотографа? Який спосіб закарбувати?

Сьогодні ми ділимося рецептом того, як підняти собі настрій перед фотосесією. У багатьох людей відразу ж виникне питання: «Як мені стати перед камерою? Як повернутися? Як бути з виразом обличчя?»

Фотосесія в студії у хорошого фотографа зазвичай починається з бесіди. Це істотно знижує затискачі, коли перед вами не темне віконце об’єктива, а особистість. На самій фотосесії клієнт бачить знайоме обличчя, обстановку, реквізит і т. д.

Фотограф дає практичні рекомендації щодо того, як поводитися перед камерою, що взяти з собою, розповідає, як він планує провести зйомку.

Ось і ви сьогодні дізнаєтеся, як підготуватися до фотосесії. Щоб отримати відмінні знімки:

1. Для початку зрозумійте, що якість фотосесії, насамперед, залежить від особливостей фототехніки і професіоналізму фотографа. Про те, як вибрати фотографа для фотосесії, ми вже писали.

2. Фотосесія в студії має всі шанси пройти успішно, якщо ви добре виспіться, будете виглядати свіжо і бадьоро. Адже мішки під очима, виснажений вигляд вам точно не до лиця.

3. Вдалий макіяж. Якщо ви вперше прийшли на особисту фотосесію, а тим більше, коли у вас сімейна фотосесія, з косметикою краще не експериментувати. Макіяж призначений для того, щоб підкреслювати вашу природну красу. Ваш особистий візажист допоможе вам створити неповторний образ.


4. Які пози взяти? Щоб не відчувати незручність в студії, вам краще попрактикуватися вдома перед дзеркалом або перед близькою людиною. Виберіть найбільш вдалі ракурси для себе. У матеріалах «візуального пошуку» є багато корисної інформації за позування. Подивіться їх обов’язково. Але знайдіть свої особисті пози серед запропонованих. Цілком природно, що вам не підійдуть всі пози поспіль. Врахуйте свої індивідуальні особливості. Головний критерій у виборі пози — ваш комфорт. Намагайтеся бути природною! Не забувайте про свою індивідуальність. І не бійтеся щось забути або пропустити. Фотограф вам підкаже і поправить.


5. Ваша одяг. Як правило, реалізація двох образів триває 2-4 години. Тому візьміть з собою кілька нарядів і щось з особистого реквізиту. Це допоможе вам вдало втілити образи. Одяг повинна бути не просто красивою і стильною. Ви повинні відчувати себе в ній на висоті! А це додає впевненості.

6. Ваша взуття. Часто відвідувачі студій забувають, що будь-який образ буде цілісним, якщо до нього буде підібрана відповідна взуття. Ваша вулична взуття точно не підійде для фотосесії. Так що особливу взуття доведеться взяти з собою, причому не одну пару. Погодьтеся, дівчина в красивому вбранні, з бездоганним макіяжем і в шкарпетках виглядає безглуздо.


7. Ваші аксесуари. Професійні фотографи завжди мають необхідний набір аксесуарів — меблі, парасольки, тканина для фону і т. д. Але ви можете взяти і свої особисті речі, які доповнять ваш образ, характеризують вас як особистість. Найчастіше це дзеркальця, шкатулки, квіти, сумочки, прикраси і навіть улюблена подушка. Дайте волю вашої фантазії. Ви обов’язково отримаєте унікальні знімки, якщо проявіть творчий підхід.

8. Ваша улюблена музика. Вона допоможе вам налаштуватися на фотосесію і увійти в образ. Фотосесія вагітних, на нашу думку, повинна обов’язково супроводжуватися розслаблюючими звуками природи або мелодіями. Так що записи улюблених виконавців візьміть з собою. Вони допоможуть вам розкритися перед об’єктивом. А якщо ви несподівано для себе почнете робити танцювальні рухи, то ці кадри гарантовано стануть одними з кращих. Коли ви воссоздадите рідну атмосферу, ви забудете про існування камери. Це і є той стан, що вам потрібно і важливо для фотографа. Це стан живого спілкування, під час якого він зможе вловити ваш настрій, перейнятися вашим чином. Вже ми-то знаємо.

9. Грайте. Забудьте про те, що можете виглядати нерозумно. Танцюйте, стрибайте, грайтесь, рычите, кричіть, хохочите — робіть все, що вам хочеться тут і зараз. Повірте, у фотосесії головне — не знімки самі по собі, а ваш настрій! Якщо ви отримуєте від сесії гарний настрій, то відмінні знімки виходять самі по собі як бонус. Фотограф-професіонал допоможе вам створити атмосферу дитячої невимушеності і безпеки, підтримає вас у вашому веселощі, можливо, разом з вами побесится.


10. Ваш настрій на успіх. Незалежно від вашого досвіду фотографа, успіх фотосесії безпосередньо залежить від вас. Майстер — не чарівник, а всього лише ваш помічник.

Подумайте, що так важливо в житті кожної людини? Діти завжди носять з собою ляльку або іграшку. Ваші знайомі — хто брелок, хто чотки. І навіть якщо ви зріднилися зі своїм калькулятором або окулярами, то вони стануть родзинкою для певного образу. Головне, щоб ви з цим предметом відчували себе комфортно і впевнено. Багато на фотосесіях спочатку щось намагаються зображати, але незабаром знаходять цілком природні пози. Це приносить новоявленим моделям справжнє задоволення.

Це ціле мистецтво — розкритися перед фотокамерою.

Короткий опис статті: сертифікат на фотосесію Якщо Вам подарували сертифікат на безкоштовну фотосесію…. фотосесія в подарунок, фотосесія в студії, сімейна фотосесія, фотосесія вагітних, особистий візажист.

Джерело: Як вести себе на фотосесії

Також ви можете прочитати