Різне

Як отримати сертифікат євро 5

20.09.2015

Вимогу технічного регламенту з екологічним класів.

Як видно з таблиці нижче автомобілі з Америки відповідають стандарту євро 5. Виробництво і ввезення в США, яких з інших країн, здійснювався з 2009 року (автомобілі 2010 модельного року, як правило зроблені після липня 2009 року). Це означає, що навіть автомобілі вироблені за межами, наприклад, на заводах Японії або Кореї, але експортовані для експлуатації на територію США, відповідають вимогам технічного регламенту, за екологічним класів євро-5. Даний стандарт приймається на вищому рівні Держави (США) і про нього повідомляється за довго до набрання чинності, даючи тим самим автовиробникам час на переозброєння моделей, що випускаються для Американського ринку.

Вимогу законодавства РФ, при ввезенні транспортних засобів, до відповідності екологічного класу євро 5

не відповідають

Які авто відповідають стандарту по нормам викиду євро 5

З січня 2014 року при ввезенні автомобіля з США слід пам’ятати про наступне, на автомобіль потрібно отримати сертифікат відповідності євро 5, якщо він відсутній в базі митниці. ФТС Роз’яснило — не зізнаються, що відповідають нормам євро 5, автомобілі випущені до 1 вересня 2009 року. Автомобілі випущені до зазначеної дати повинні бути переобладнані.

Після видачі сертифіката, в базі митниці зберігається інформація на автомобілі: vin номер, коди двигуна, а також номери раніше виданих сертифікатів і більшість з них євро 4. Наприклад, якщо Ви ввозите BMW X5, старше трьох — чотирьох років в базі митниці швидше за все зустрінете сетифікати відповідності, в основному євро 4 (видані у 2013 році і раніше, коли вимагалося підтвердження відповідності євро 4), але якщо в таблиці нижче (згідно з наказом ФМС і Ростехлегулирования) Ви побачите ввезений Вами авто, він відповідає євро 5, не дивлячись на видані раніше сертифікати євро 4.

Ще один Важливий момент, наприклад, ввезеного авто в таблиці нижче немає і Ви знаходите в базі митниці (виданий у 2014 році) один сертифікат євро 5 і п’ять сертифікатів євро 4. в даному випадку ввезений автомобіль потребує сертифікації або його віднесуть до євро 4!

Також наказами ФМС і Ростехлегулирования жорстко обумовлено, що без підтвердження видаються сертифікати відповідності євро 5 (при розмитненні), тільки на ті автомобілі, де збігається не тільки 9 перших знаків vin номера, а також код двигуна (code engine — де знайти до ввезення, дивіться за посиланням нижче) на раніше виданих сертифікатах!

Марки автомобілів представлені в таблиці відповідають нормам євро 5, інформація Федерального агентства з технічного регулювання і метрології (РОССТАНДАРТ), з сайту ФМС, сертифікатів ОТТС, а також отримана від користувачів сайту (приватних осіб, які оформляли на свої автомобілі сертифікат сооответствия євро 5)

Шановні користувачі сайту, Якщо Ви отримували сертифікат євро 5 на ввезений з США автомобіль, напишіть адміністратору сайту, вказавши код двигуна, марку, рік автомобіля і номер сертифіката! Адміністратор відразу додасть інформацію в таблицю. Тим самим Ви полегшите його отримання іншим співгромадянам! У регіонах ціни, за отримання сертифіката євро 5, доходять до 30000 тисяч рублів.

Таблиця знаходиться в постійному оновленні.

Виробник/марка автомобіля

модель двигуна/code engine

Короткий опис статті: як отримати сертифікат євро 4

Джерело: Як отримати сертифікат євро 5

Також ви можете прочитати