Як отримати сертифікат

Як отримати сертифікат про публікацію вчителям за розміщення авторського

14.10.2015

Як отримати сертифікат про публікацію

Шановні освітяни!

Редакція порталу Koncpekt.ru пропонує вчителям, вихователям і педагогам освітніх установ опублікувати авторські методичні розробки і отримати безкоштовно сертифікат про публікації. підтверджує розміщення авторських публікацій на порталі для поповнення свого професійного портфоліо.

Для цього вам необхідно ознайомитися
з правилами публікації на порталі Koncpekt.ru

1. Публікація матеріалів та видача свідоцтва на сайті безкоштовна, проте необхідно уважно ознайомитися з вимогами до опублікованих матеріалів .

2. Підготовлений матеріал, у відповідності з вимогами порталу Кoncpekt.ru ви висилаєте за адресою admin@koncpekt.ru з позначкою «Сертифікат про публікацію»

3. Надіслані матеріали протягом 3-10 днів перевіряються редакцією на відповідність вимогам і після цього розміщуються на сайті.

Якщо протягом тижня ви не отримали по електронній пошті лист з відмовою в публікації або рекомендаціями про виправлення недоліків, а ваша робота не була опублікована, відправте її ще раз.

Ми завжди намагаємося розглядати заявки в найкоротші терміни, проте все залежить від завантаженості роботи порталу.

4. Після перевірки та розміщення вашої роботи на сайті, з’явиться запис про видачу документа в розділі «Сертифікати» з зазначенням особистих даних.

На особистий e-mail підтвердження про публікації протягом 1-2 днів надсилається в електронному вигляді іменний сертифікат у форматі *.jpg високого дозволу, який можна роздрукувати на будь-якому кольоровому принтері.

Зразок сертифіката
(натисніть на зображення, щоб збільшити).

Короткий опис статті: як отримати сертифікат Пропонуємо педагогам ✍ опублікувати свій авторський матеріал на сайті Koncpekt.ru і отримати безкоштовно ☑ сертифікат про публікацію сертифікат про публікації,свідоцтво про публікації,вчитель,авторський матеріал,конспект уроку

Джерело: Як отримати сертифікат про публікацію вчителям за розміщення авторського матеріалу

Також ви можете прочитати