Як отримати сертифікат

Як отримати сертифікат? . AllMetrics.ru форум про веб-аналітиці

17.10.2015

Тест я проходив наступним чином: відповідав одразу ж на питання, на які гарантовано знав відповідь, а питання, які викликали труднощі і коливання скриншотил і зберігав. Ставив тест на паузу і потім у мене було 5 днів, щоб знайти відповіді на необхідні питання, прошерстів довідку або гарненько подумавши. Всього на здачу тесту пішло ну десь години 2-2,5, так як підготувався ґрунтовно.

Корисні посилання:

http://www.googleanalyticstest.com/ — безкоштовний тренінговий ресурс для підготовки до іспиту

http://goo.gl/Aljbi — pdf-гайд по підготовці від компанії Slingshot SEO (How To Pass The Google Analytics IQ Test — Slingshot SEO)

http://goo.gl/7gzVR — відмінний гайд за регулярними виразами в GA від Lunametrics (Regular Expressions for Google Analytics — LunaMetrics)

http://www.jenssorensen.co.uk/2010/07/google-analytics-individual-qualification-exam-test-notes/ — тут в текстовому вигляді представлені ті ж матеріали, що і в офіційному навчальному курсі. Це дуже зручний формат, так як можна, використовуючи пошук за цим документом, швидко знайти відповіді на питання, які викликали утруднення.

Бажаю успіхів у «прокачуванні» своїх аналітичних навичок, і успішної здачі іспиту!

Останні дані очок репутації:

Короткий опис статті: як отримати сертифікат Цікавлять декілька питань з приводу сертифікації. Як можна отримати сертифікат веб-аналітика і що дасть такий сертифікат надалі? Сама розумію,…

Джерело: Як отримати сертифікат? | AllMetrics.ru — форум про веб-аналітиці

Також ви можете прочитати