Ssl сертифікат безкоштовно

Wildcard SSL сертифікати

20.09.2015

Wildcard SSL сертифікати

 • Wildcard SSL сертифікати

Заснована компанія Thawte Consulting 1995-му році Марком Шаттлвортом (Mark Shuttleworth) в ПАР і незабаром стала другим за величиною засвідчувальним центром. У 2000-му Thawte була придбана компанією VeriSign і продовжує свою діяльність як незалежна у своїх діях, але підкріплена фінансами іменитого інвестора. У серпні 2010р. Symantec прибрала до рук VeriSign і, таким чином, Thawte в даний час належить компанії Symantec. Після продажу Thawte Марк Шаттлворт заснував проект Ubuntu. який діє досі.

 • Wildcard SSL сертифікати

  Comodo Group — компанія-виробник програмного забезпечення та постачальник сертифікатів SSL. Є одним з найбільших постачальників сертифікатів, пропонуючи безкоштовні сертифікати для персональної електронної пошти. Компанія заснована в 1998 році у Великобританії Мелихом Абдулхайоглу, вихідцем з Туреччини. У 2004 році переїхала в США. Стала відомою завдяки своєму безкоштовним брандмауера, а згодом і інших безкоштовних продуктів.

 • Wildcard SSL сертифікати

  Компанія Symantec. спеціалізується на інформаційній безпеці, по праву вважається лідером в цій області. Об’єднання з VeriSign тільки зміцнило цей факт. Тепер підрозділ ідентифікації та аунтефикации VeriSign є частиною компанії Symantec. Новітні алгоритми шифрування, революційні патентовані технології систем аунтификации використовуються у всіх SSL сертифікати компанії Symantec .

 • Wildcard SSL сертифікати

  «Бути завжди дешевше конкурентів.» — така цінова політика GeoTrust SSL. GeoTrust — це новий рівень безпеки, і відповідно, збільшення ділової активності та доходів від вашого сайту. GeoTrust SSL це високий рівень захисту і SSL шифрування. Такі сертифікати є ідеальним вибором для невеликих і середніх сайтів. GeoTrust є дочірньою компанією Symantec, якій так само належать такі бренди як Thawte і RapidSSL. Це одні з найпопулярніших SSL брендів у світі.

 • Wildcard SSL сертифікати

  TrustWave – провідний постачальник послуг в галузі забезпечення безпеки та конфіденційності онлайн-транзакцій для Інтернет-представництв компаній всього світу. За час існування компанії TrustWave її послугами скористалися вже понад 30 тис. різних організацій. В активі компанії TrustWave такі технології, як SSL, Unified Threat Management appliance, TrustKeeper та інші.

 • Wildcard SSL сертифікати

  SSL сертифікат RapidSSL забезпечує 128-й або 256-бітну захист, при цьому не вимагаючи установки кореневого сертифіката. Компанія RapidSSL володіє власним центром сертифікації, що забезпечує стабільність сертифікатів. Сертифікати RapidSSL сумісні з IE 5.01+, Netscape 4.7+, Mozilla 1+, Opera 7+ і багатьма іншими браузерами під Windows, Mac і Linux. Беручи до уваги низьку ціну на сертифікати RapidSSL. вони є ідеальним рішенням для захисту сайтів з невеликими обсягами продажів.

 • Wildcard SSL сертифікати

  Компанія GlobalSign була створена в 1996 р. як один з перших в Інтернеті постачальників служб довіри (які технічно називалися центрами сертифікації). За роки нашої роботи ми видали мільйони довірених цифрових сертифікатів людям, серверів і мобільних пристроїв для рішень і додатків з підтримкою інфраструктури відкритих ключів (PKI).

  Компанія GlobalSign — другий найбільший в світі центр сертифікації з акредитацією WebTrust. а в 2011 р. ми відсвяткували 10 років безперервного виконання вимог WebTrust .

  Короткий опис статті: ssl сертифікат безкоштовно

  Джерело: Wildcard SSL-сертифікати

 • Також ви можете прочитати