Без рубрики, Різне

Відстежити посилку

04.04.2017

Як відстежити посилку на Новій пошті?

Коли ми могли лише радіти можливості обмінюватися листами і посилками за звичайною державною поштою. Так, чекати замовлення інколи доводилося дуже довго, що не могло не засмучувати. Особливо дошкуляла туга тих, хто стикався з банальної втратою вантажу при відправленнях. Зараз проблем зі швидкістю, безпекою та вартістю відправок посилок немає! І все завдяки таким чудовим приватним організаціям, як Нова пошта!

можна відправити і як відстежити вантаж?

На даний момент у споживача абсолютно розв’язані руки. Вираз «будь-який каприз за ваші гроші» як ніколи актуальна, адже відправити Новою поштою можна практично все:

  1. Гроші.
  2. Замовні листи.
  3. Продукти.
  4. Меблі.
  5. Побутову техніку.
  6. І навіть транспортні засоби!

Звісно, на цьому список не закінчується. Єдине, що не можна відправити, так це вантаж, заборонену законодавством України: вибухові речовини, наркотики, зброю та інше.

Відстежити вантаж досить просто, адже процес доставки на 100% прозорий. Коли людина приходить відправляти посилку відділення Нової пошти, наприкінці процедури йому видають накладну. Номер цього документа допомагає не тільки отримати замовлення по прибутті, але і відстежувати його в дорозі.

Щоб відстежити товар достатньо лише ввести номер з 11-14 цифр, виходячи з того, який вам був виданий. Починатися ці комбінації можуть 1,2 та 5. Після натискання кнопки «Відстежити», на екрані комп’ютера з’явиться перелік найбільш важливих даних по даній відправлення, серед яких буде відображено «поточне місцезнаходження», «дата прибуття» і т. д. В результаті за номером накладної можливо простежувати шлях вашого вантажу аж до моменту його видачі на руки і навіть через деякий час. Більш детальніше ви можете подивитися на відео. Пізніше в цьому вікні буде вказано, що товар доставлений і виданий в наступному відділенні, певного числа.

Терміни доставки

Якщо клієнт встигає відправити посилку до 20:00, то вантаж «поїде» за адресою в цей же день. Доставка здійснюється з максимальною швидкістю. Жителі великих міст отримують свої замовлення за номером декларації протягом одного дня, в більш дрібні селища посилки прибувають після 3-4 доби в дорозі.

Гарантії від Нової пошти

Гарантія цілості і схоронності вантажу надається компанією в момент оформлення відправлення. У графі «оголошена вартість/оціночна вартість» клієнт вказує суму, яку він оцінює свою посилку. У випадку будь-якої події, включаючи крадіжку, псування, пожежа та інший форс-мажор, дана ціна відшкодовується власнику замовлення.

Короткий опис статті: декларація товарів Онлайн серіс, який відстежити Вашу посилку, відправлену за Новою поштою. Просто введіть номер декларації в спеціальне поле.

Джерело: Нова Пошта: відстежити посилку / вантаж / товар за номером декларації (накладної)

Також ви можете прочитати