Отримання сертифікату

Видача фітосанітарних сертифікатів в Україні БрокТрансКонсалт

24.09.2015

Фітосанітарні сертифікати: прискорене отримання

Проходження митних процедур завжди пов’язане з певними ризиками. Вони багаторазово зростають, якщо продукція підпадає під дію законодавства про карантин рослин, що передбачає оформлення фітосанітарних сертифікатів. Якщо ви зацікавлені в безперешкодному проходженні митних процедур, скористайтеся допомогою «Броктрансконсалта» в оформленні дозвільної документації – ми прискоримо процеси і доб’ємося позитивного результату.

Видача фітосанітарних сертифікатів в Україні БрокТрансКонсалт

Загальна інформація

Загальна інформація про фіто контролі

Законодавством України закріплено поняття «регульованих шкідливих організмів», а також затверджено заходи з виявлення, локалізації та знищення цих організмів. При перетині митної території, при ввезенні або вивезенні в/з карантинної зони продукція підлягає фітосанітарному огляду. Фітосанітарний сертифікат засвідчує успішне проходження інспектуючих процедур і дозволяє подальше переміщення продукції.

Об’єкти регулювання фіто контролю

Об’єктами фітосанітарного контролю є рослини і товари рослинного походження, тара і упаковка, засоби транспортування і будь-яка інша продукція, здатна переносити чи поширювати регульовані шкідливі організми. З переліком продукції з класифікаційними кодами можна ознайомитися в спеціальному переліку, затвердженого Постановою КМУ №705 від 12.05.2007 р. Де-факто під визначення «об’єкта регулювання» підпадає практично вся сільськогосподарська продукція, більшість будівельних матеріалів і товарів різного призначення.

Нюанси отримання фітосанітарного сертифіката

Юридичними документами визначено, що ініціатор процедури повинен звернутися в Госветфитослужбу із заявою і документом, що підтверджує оплату послуг. Після цього інспектори проводять відбір проб для фітосанітарної експертизи, оцінюють її результати і приймають рішення щодо проведення фітосанітарних заходів. Наприклад, у разі виявлення організмів-шкідників інспекція може вимагати документи про спеціальній обробці (фумігації).

Законодавство встановлює досить тривалі терміни проходження фітосанітарних процедур. Наприклад, якщо мова йде про складні аналізи (мікологічним, бактеріологічному і так далі), заявник може чекати висновків до 30-ти днів. Потім заявочний пакет надійде на розгляд до інспекції, де уповноважена особа прийме рішення про видачу або про відмову у видачі фітосанітарного сертифіката – плюс 5 днів. Варто також зазначити, що строк дії фітосанітарного сертифіката становить всього 14 днів (п. 21 «Порядку інспектування об’єктів регулювання у сфері карантину рослин»).

Швидке проходження фіто контролю можливо!

чи Готові ви чекати до невизначеності більше місяця? Ризикнете ви часом, якщо недотримання контрактних строків може спричинити штрафні санкції? Пропонований нами варіант абсолютно легальний, фінансово розумний і результативний – механізм отримання фітосанітарних сертифікатів відпрацьований нами до автоматизму. Якщо ви цінуєте свій час, сили і засоби, зателефонуйте нам – ми обов’язково знайдемо точки перетину ділових інтересів!

Короткий опис статті: отримання сертифікату ?ФІТОСАНІТАРНИЙ СЕРТИФІКАТ? фіто контроль в Харкові – Агентство ?БрокТрансКонсалт? Швидка видача фітосанітарних сертифікатів, проходження фіто контролю!

Джерело: Видача фітосанітарних сертифікатів в Україні – БрокТрансКонсалт

Також ви можете прочитати