Як отримати сертифікат

Свідоцтво про публікації на сайті абсолютно БЕЗКОШТОВНО

04.10.2015

Свідоцтво про публікації на сайті абсолютно БЕЗКОШТОВНО

Здрастуйте, наші дорогі відвідувачі.

Сьогодні, за вашими численними проханнями, ми починаємо видавати Свідоцтва про публікацію матеріалу на сайті БЕЗКОШТОВНО

Свідоцтво про публікації: як отримати?

Сайт http://masterclassy.ru/ пропонує викладачам, методистам, вихователям, учням, студентам опублікувати на сайті свої авторські матеріали.

Шановні гості нашого рукодільного сайту, ми раді повідомити вам про можливість розміщення ваших авторських матеріалів на нашому сайті, ви отримаєте за це електронне свідоцтво про публікації. Публікація матеріалів на сайті буде безкоштовною, але при цьому обов’язково слід враховувати ряд вимог, викладених у цьому положенні.

За що буде видаватися електронне свідоцтво про публікації?

Це свідоцтво про публікації видається за розміщення на сайті http://masterclassy.ru/ вашого авторського матеріалу:

— майстер-класи з рукоділля;

— вироби з дітьми, вироби для дітей;

— заняття з дітьми дошкільного віку;

— огляди книг з методикою викладання, педагогіки, психології;

— оформлення дитячого садка, школи;

— бесіди з дітьми;

— вікторини, кросворди, дидактичні ігри;

— корисні рекомендації для дітей і їх батьків.

Презентації до публікації не приймаються .

Для того щоб ваші авторські матеріали були опубліковані на сайті Мастеклассы, вам необхідно вислати їх за адресою konkursy2012@mail.ru. не забудьте зробити позначку «Свідоцтво про публікації».

. Обов’язково вкажіть дані про себе – повні ім’я, по батькові, прізвище, стать, місто.

протягом 3-х робочих днів ваші авторські матеріали будуть перевірятися експертами, далі редактори самостійно розмістять вашу роботу на сайті. Всі зауваження щодо роботи ви отримаєте допомогою особистих повідомлень або електронною поштою. Зауважимо, що коментарі експертів будуть надіслані лише в тому випадку, якщо у Вашій роботі присутні якісь невеликі недоліки в оформленні або в тексті.

Зауваження НЕ будуть вказуватися, якщо:

1. Ви надсилаєте нам авторські матеріали, які вже раніше були опубліковані.

2. Ви прислали роботу, яка є повною копією чужої роботи або ж зібрана з чужих текстів слово в слово. Ваша робота має низьку унікальність (менше 50 %).

3. Обсяг роботи менше, ніж 2 сторінки друкованого тексту.

4. Ви вислали презентацію, які взагалі не приймаються до публікації.

5. У тому випадку, якщо робота не оформлена для публікації. Дивіться нижче про те, як підготувати авторські матеріали для публікації на нашому сайті.

Адміністрація сайту http://masterclassy.ru/ залишає за собою право відмовити в розміщенні авторських матеріалів або ж видалити з сайту вже опубліковані матеріали без пояснення причин такої відмови.

Зверніть особливу увагу !

Якщо ваш матеріал не розміщений на сайті http://masterclassy.ru/ після закінчення 3-х робочих днів, то це означає, що ви не виконали яку-небудь умова нашого положення про публікації.

Ми не відповідаємо на питання, які задаються в листах, коментарях, адресу електронної пошти і які мають відповіді в рамках даного конкурсного положення. Всі коментарі з подібними питаннями будуть ігноруватися або видалятися. Пишіть всі питання, тільки в кінці цієї статті !

Обсяг вашої роботи не менше 2000 знаків, або не менше 1 надрукованої сторінки

Вимоги до надісланих авторських матеріалах:

— початку файлу слід вказати своє прізвище, ім’я та по батькові, місце роботи: посада, яку ви займаєте, і населений пункт;

— обов’язково вкажіть призначення ваших авторських матеріалів (опис, короткий анонс, застосування в навчальному процесі вашої роботи, для якого віку, для якого класу можна застосувати ваш матеріал);

— тексти не повинні бути раніше опублікованими в інтернет-виданнях та інших виданнях та містити менше 2000 знаків або 1 сторінки формату А4 ;

— якщо під час складання матеріалів ви використали якісь джерела, наприклад, цитати відомих людей, афоризми, вірші, описи методик викладання і т.д. те авторів цих джерел обов’язково слід вказати.

— матеріали обов’язково повинні бути не тільки авторськими, але і корисними та цікавими для наших читачів, бажано, щоб ваша робота для наочності була проілюстрована малюнками, картинками, фотографіями;

— якщо в описі матеріалу використовуються схеми, фотографії, ілюстрації або малюнки, то вони по ширині повинні мати розмір не менше 800 точок, обов’язково повинні бути яскравими, приймаються графічні матеріали форматів jpg, png, gif. Не приймаються фотографії з логотипами чужих сайтів, датами, фото поганої якості або маленького розміру;

— текст слід оформляти у редакторі Word, при цьому графічну частину не слід вставляти в текст – її необхідно надсилати окремими файлами, при цьому в тексті слід вказати місце для розміщення зображення. Наприклад, якщо матеріал ілюструється зображенням (файл ris1.jpg), то тоді в тому місці тексту, де повинно бути зображення ви пишіть «фото ris1.jpg» або «малюнок ris1.jpg»;

— адміністрація залишає за собою право зміни назви або редагування вашої роботи з урахуванням її змісту;

— ми залишаємо за собою право відмовити в публікації матеріалів без будь-яких роз’яснень.

Шановні автори, просимо вас дуже уважно ознайомитися з усією написаної тут інформацією перед відправкою своїх матеріалів. Матеріал обов’язково повинен бути підготовлений для розміщення на сторінках сайту http://masterclassy.ru/.

Як підготувати для відправки документ Word (текстовий документ)

Назва роботи (воно не повинно бути надмірно довгим)

Уточнююче назва роботи (ставте лише, якщо воно дійсно необхідно)

Автор: ПІБ (пишіть повністю), місце роботи, посада

Опис матеріалу (як мінімум, 4-5 розгорнутих пропозиції): для якої категорії педагогів (вчителів, вихователів, батьків) дана робота буде корисна, для якого віку дітей призначається даний матеріал (для якої групи, класу), опишіть застосування вашого матеріалу в контексті навчально-виховного процесу.

Не слід надсилати на електронну пошту титульні аркуші вашої роботи.

Потім іде текст вашої роботи

Абсолютно весь текст повинен вирівнюватися по лівому краю, перенесення на новий абзац робіть за допомогою клавіші Enter.

В якості основного шрифту використовуйте «Times New Roman», в якості додаткового (використовуйте тільки лише при необхідності) — «Arial», всі шрифти повинні мати 14-й кегль. Використовуйте одинарний міжрядковий інтервал.

Не використовуйте: вбудовані об’єкти, виноски, колонтитулів, рамки та заливки, фрейми (написи), об’єкти, намальовані за допомогою MS Word.

В таблицях використовуйте лише один стиль кордонів – суцільну лінію.

Посилань на сайти не повинно бути в тексті роботи допускається лише зазначення авторства афоризмів і творів.

У маркірованих списках використовувати лише стандартні символи.

Не допускається використання скорочень на кшталт Р-к, В-ль, У, У-к і т. д. Пишіть повністю – дитина, вихователь, учень і т. д.

Зразок оформлення роботи:

Конспект НСД в старшій групі ДНЗ за темою «Печерні люди»

Автор: Петрова Ніна Павлівна, вихователь МБ ДНЗ «ясла-садок комбінованого типу № 27», р. Калуга

Опис роботи: пропоную вам конспект освітньої діяльності дітей 5-6 років (учнів середньої групи) за темою «Печерні люди». Дана робота буде корисною вихователям старшої групи. Вашій увазі пропонується конспект пізнавального заняття, яке спрямоване на розвиток у старших дошкільників допитливості, а також виховання у них інтересу до історії людства.

Конспект безпосередній освітньої діяльності дітей старшої групи на тему «Печерні люди»

Інтеграція освітніх галузей «Соціалізація», «Комунікація», «Пізнання», «Художня творчість», «Читання художньої літератури»

Мета: продовжити формування у дітей уявлень про історію цивілізації і людства

Завдання:

Розвиваючі. Розвиток пам’яті, уваги, логопедичного мислення, спостережливості.

Освітні. Сформувати у дітей уявлення та життя і побут печерних людей, про їх заняттях (полюванні, виготовленні предметів і одягу інших промислах), про зовнішньому вигляді жінки, чоловіка, дитини, вождя, флорі і фауні того часу.

Мовні. Розвиток зв’язного мовлення дітей дошкільного віку, збагачення дитячого словника – діти повинні засвоїти поняття: печерні люди, печера, вогнище, мамонт, бивні, паркінг, похолодання, кістяна голка, вождь, наскальні малюнки.

Виховні. Виховання допитливості, інтересу до історії людства.

Демонстраційний матеріал:

Ілюстрації із зображенням давніх людей, як дорослих, так і дітей, печери з вогнищем, шиття одягу із шкур за допомогою кістяних голок, природи: тварин і рослин. Камінь з малюнком, лялька в шкурі, шматочок вовни, просочений жиром.

Роздатковий матеріал:

Нитки або намисто, шматочок хутра або вовни, просочений жиром.

Методичні прийоми: бесіда-діалог, ігрова ситуація, розглядання ілюстрацій і потім бесіда з ним, тематична фізкультхвилинка під назвою «Ритуальний танець», експеримент, продуктивна діяльність дошкільнят, аналіз, підведення підсумків.

Вихователь. Діти, сьогодні нас чекає подорож у часі – ми з вами перенесемося під час життя на Землі первісних людей, дізнаємося, якою була їх життя.

— Місце для житла вони вибирали ближче до води або подалі від неї? (ближче)

— Чому, як ви думаєте? (у річці водиться риба, вона потрібна для пиття)

Розглядання ілюстрацій.

Запам’ятайте.

Все оформлення тексту, що красиво виглядає на моніторі комп’ютера або ж при роздруку на принтері, не завжди виглядає так само красиво при оформленні в інтернеті. Все квіточки, ялинки, зірочки, зовнішні рамки повинні бути прибрані з тексту. Текст необхідно відформатувати, виправити всі помилки, прибрати всі зайві пробіли. Всі графічні об’єкти (фотографії, малюнки, стрілочки, смайлики, зірочки тощо) необхідно прибрати з тексту, їх необхідно оформляти окремими файлами, що мають розширення jpg, png, gif.

Не слід просто «викидати» графічні об’єкти, для того щоб не перетворювати їх в один з допустимих форматів. Необхідно розуміти, що в такому разі праця стає нецікавою і користі своїм читачам не принесе. Ви розміщуєте авторські матеріали не тільки для отримання Свідоцтва, але і для того, щоб інші педагоги могли використовувати вашу роботу у своїй діяльності.

Ми розміщуємо матеріали, які оформлені в табличній формі, але при цьому таблиці в таблиці не повинно бути, також заздалегідь замислюйтесь про доцільність побудови таблиць в тексті. Якщо даних вистачає лише на один стовпець і рядок на 3-4 аркуша, то до чого взагалі створювати таблицю?

Правила підготовки матеріалів для публікації

1. Робота обов’язково повинна бути вашою, авторської, а не передруком з інтернету.

2. Назва матеріалу формулюйте правильно (воно повинне бути ємним, точним, але при цьому не довгим). Якщо уточнює назву необхідно, то розміщуйте його всередині статті.

3. Анонс вашої статті вказуйте в обов’язковому порядку, також будуть обов’язковими призначення, застосування, завдання і цілі, підготовка, для якої категорії читачів (педагоги, батьки, діти) призначений ваш матеріал.

Не забудьте гідно завершити свою роботу – підсумок, аналіз і т. д.

4. Текст слід оформляти у редакторі Word, при цьому виправте помилки, приберіть зайві рядки, прогалини. Не можна розташовувати тексти в декілька стовпців (наприклад, на одній сторінці вірші в кілька колонок). Абсолютно всі текстові матеріали повинні бути в одній колонці, в іншому випадку, ваша робота не буде прийматися до публікації. Дивіться вище більш детально про правильне оформлення тексту.

Всі графічні об’єкти: фотографії, схеми, картинки, малюнки необхідно оформити у вигляді окремих файлів, що мають розширення jpg, png, gif. У самому тексті обов’язково вкажіть місце для розміщення даних графічних об’єктів.

5. Матеріали практичного змісту (майстер класи, навчання малювання, уроки З, малювання і праці, матеріали щодо оформлення дитячого садка, школи, віртуальні подорожі по місту) не приймаються без ілюстрацій.

6. Таблиці слід використовувати тільки в тому випадку, якщо без них ваш матеріал буде незручний для користувача і методично неграмотно оформлений. Якщо вам просто необхідно перерахувати якісь факти, то краще використовуйте звичайне оформлення, а не таблиці. Всередині таблиць графічні об’єкти оформляйте у вигляді окремих файлів, що мають розширення jpg, png, gif.

7. Ілюстрації до вашої роботи (фотографії, картинки, малюнки тощо) не повинні містити водяні знаки або логотипи інших сайтів.

Що робити, якщо у складі вашого заходу або уроку міститься презентація?

Запам’ятайте, не слід висилати нам презентації – ми їх не розміщуємо.

Варіант № 1. Замість слайдів, які зазначені в тексті вашого сценарію або конспекту, надсилайте окремими файлами фотографії і картинки, які містяться у вашій презентації (всі ілюстрації повинні мати формати jpg, png, gif). Замість презентації ми вставимо в вашу роботу надіслані фотографії (картинки) і тоді ваш матеріал стане більш наочним і цікавим для читачів.

Варіант № 2. Пишіть текст в тому місці, де передбачається показ слайда. Наприклад, «На екран проектується фото зимового лісу» або ж «На екран проектується портрет А. С. Пушкіна».

Порядок видачі Свідоцтва про публікації

Після розміщення ваших матеріалів на сторінках сайту http://masterclassy.ru/ протягом 5 робочих днів ви отримаєте по електронній пошті Свідоцтво.

Якщо після розміщення вашої роботи на сайті пройшло більше 5 днів і вам не вислали Свідоцтво про публікації на адресу вашої електронної пошти, то вам слід написати особисте повідомлення редактору сайту.

Якщо після розміщення вашої роботи на сайті http://masterclassy.ru/ наші редактори знайдуть копію конспекту в мережі інтернет (за умови збереження вашого авторства), то Свідоцтво про публікації видаватися не буде, при цьому на сайті http://masterclassy.ua/ матеріал залишиться.

На одну роботу буде видаватися одне Свідчення про публікації на одну людину. Винятком будуть авторські сценарії, серйозні методичні розробки та проекти.

Якщо вже після видачі електронного документа будуть виявлені порушення авторських прав, то документ анулюється.

Увага

Проблеми, з якими стикаються редактори сайту при публікації робіт

1. Висилаєте адміністратору матеріали, але при цьому не вказуєте навіть свої дані. А саме: ПІБ (повністю, не вживайте скорочення), дані про місце роботи (обов’язково вказуйте назву вашого населеного пункту).

2. До публікації приймаються тільки роботи зареєстрованих користувачів (публікації не буде, якщо немає реєстрації на сайті http://masterclassy.ru/). При реєстрації обов’язково вказуйте повну інформацію про себе (прізвище, ім’я, по батькові, стать, місце роботи).

3. На початку вашої роботи обов’язково складіть анонс і вкажіть призначення матеріалу в 3-4 реченнями: для якої категорії викладачів, дітей вона призначена, практичне застосування, постановку проблеми.

4. Просимо вас не надсилати роботи, які раніше були опубліковані на інших сайтах – ми не розміщуємо такі роботи.

5. У роботі повинні бути виправлені всі помилки, бути присутнім акуратне оформлення, не забувайте підписувати малюнки. Якщо ви иллюстрируете фотографіями або малюнками, то їх слід надсилати окремими файлами, які будуть мати розмір завширшки не менше 1000 точок. Пам’ятайте про те, що картинки повинні бути яскравими.

6. Особливу увагу звертаємо на те, щоб ви не вставляли безпосередньо в текст роботи графічні зображення. Надсилайте їх окремими файлами дозволених графічних форматів jpg, png, gif.

7. Деякі педагоги надсилають матеріали занять з дітьми за ДЕНЬ, по виготовленню різноманітних виробів, але при цьому матеріал не представлено жодної проміжної або підсумкової фотографією, ні шаблоном з виготовлення вироби. Звичайно ж, такий матеріал ніяк не можна назвати корисним для користувачів.

8. Якщо дані необхідно проілюструвати таблицею, то такий об’єкт повинен містити максимум п’ять рядків і не більше 2 стовпців. Таблиці більшого розміру надсилайте у вигляді малюнків окремими файлами, не забувайте про дозволені графічні формати — jpg, png, gif.

9. Якщо матеріал необхідно проілюструвати колами, ламаними лініями, прямокутниками, кутами, лініями, створених за допомогою MS Word, то їх необхідно надсилати окремими файлами зображень дозволених графічних форматів jpg, png, gif.

10. Учнівські роботи можуть публікуватися лише у вигляді додатку до опису досвіду педагога. Обов’язково додавайте опис діяльності педагога до роботи учня: опис прийомів роботи, цілі, які переслідуються в процесі, етапи роботи.

11. Кросворди, головоломки, тести, вікторини та інші завдання обов’язково повинні містити відповіді. Кросворди повинні мати не тільки перелік питань, але також і сітку, яка оформляється в форматі jpg, png або gif.

УВАГА. ТАК само ви можете отримати і інші сертифікати ТУТ:

Короткий опис статті: як отримати сертифікат Здрастуйте, наші дорогі відвідувачі. Сьогодні, за вашими численними проханнями, ми починаємо видавати Свідоцтва про публікації Свідоцтва, Свідоцтво про публікації на сайті БЕЗКОШТОВНО, публікації, матеріалу, сайті, починаємо, прохання, відвідувачі, дорогі, Сьогодні, вашим численним, Здрастуйте

Джерело: Свідоцтво про публікації на сайті абсолютно БЕЗКОШТОВНО

Також ви можете прочитати