Новости

Список міжнародних сертифікатів з англійської, які варто отримати

09.10.2015

Вивчення англійської мови онлайн

Список міжнародних сертифікатів з англійської, які варто отримати
Наявність одного з наведених нижче міжнародних сертифікатів з англійської мови – це не тільки можливість працевлаштуватися на роботу за кордоном, але і показати всім, що у вас є необхідні знання мови.

Всі сертифікати розташовані в алфавітному порядку.

1. Business English Certificate (BEC)

Список міжнародних сертифікатів з англійської, які варто отримати

BEC (Business English Certificate) – іспит Кембриджського університету, розроблений спеціально для сертифікації навичок володіння діловою англійською мовою. До іспитів допускаються кандидати від 16 років і старше, які готуються до майбутньої кар’єри, або вже працюють.

Особливості іспиту BEC (Business English Certificate):

— Тестування охоплює чотири аспекти мовних знань: аудіювання, читання, говоріння та письмо.

— Сертифікат Business English Certificate, в першу чергу, необхідний для студентів бажаючих зайнятися бізнес кар’єрою на міжнародному рівні.

— Успішне проходження тесту показує, що кандидат має навички спілкування в діловому середовищі.

— У тесті використовуються вправи, які вживаються в повсякденному діловому середовищі. Застосовуються різні лінгвістичні функції та структури у діловому контексті.

Існує 3 варіанти іспиту BEC:

• BEC Preliminary (розрахований на кандидатів, які володіють діловою лексикою англійської мови на рівні Intermediate);

• BEC Vantage (розрахований на учнів, що знають бізнес-англійська на рівні Upper-Intermediate);

• BEC Higher (призначений для кандидатів, які пройшли навчання на курсі бізнес-англійської мови на рівні Advanced).

Визнання в країнах:

• BEC офіційно визнається більш, ніж тисячею навчальних організацій, роботодавцями, міністерствами, органів уряду, і професійними організаціями по всьому світу відповідний для бізнес-діяльності.

• Провідні міжнародні компанії, такі, як Sony Ericsson, Shell, Vodafone, Bayer, Coca-Cola і HSBC визнають BEC у своїх філіях по всьому світу.

2. Certificate in Advanced English (CAE)

Список міжнародних сертифікатів з англійської, які варто отримати

Наявність міжнародного сертифіката CAE (Certificate in Advanced English) свідчить про високий рівень володіння англійської мови. Цей сертифікат визнається більшістю британських і американських університетів, а також іншими вузами.

Тест CAE включає в себе 5 модулів: Reading, Writing, English in Use, Listening і Speaking. Результати за даними модулів оцінюються окремо один від одного, потім набрані бали підсумовуються для виведення остаточного результату.

Особливості CAE (Certificate in Advanced English)

— Сертифікат детально і глибоко оцінює знання англійської на високому рівні.

— Виданий сертифікат підтверджує, що ви повністю оволоділи англійською мовою, що ви добре підготовлені до вирішення складних академічних і професійних завдань англійською мовою.

Наявність CAE (Certificate in Advanced English) є гарною підмогою при вступі в британські університети, так як він є необхідним сертифікатом знання англійської мови.

3. Certificate of Proficiency in English (CPE)

Список міжнародних сертифікатів з англійської, які варто отримати

Міжнародний сертифікат CPE (Certificate of Proficiency in English) свідчить про досконале володіння англійською мовою. Тестування є частиною загальноєвропейської системи рівнів володіння мовами.

Структурний підрозділ Кембріджського університету (Cambridge ASOL) проводить тестування CPE. Одного з сертифікатів цього відділення вже саме по собі є винагородою. Однак є особливості сертифіката CPE.

Особливості CPE (Certificate of Proficiency in English)

— Сертифікат CPE є довічним, тобто вам ніколи не доведеться складати іспит заново.

— Результати CPE визнаються в усьому світі в діловому середовищі, а також у навчанні;

— Роботодавці, навчальних закладів та урядових органів офіційно визнають CPE в якості доказу відмінного знання англійської мови.

Сертифікат CPE свідчить про хорошому володінні англійською мовою, достатнім для вступу в британські та американські університети, більшість університетів інших англомовних країн, а також в інші професійно-освітні установи різних країн.

У ряді країн наявність CPE звільняє від необхідності складати кваліфікаційні іспити для вступу у навчальні заклади або на роботу, що вимагає високого рівня володіння англійською мовою.

4. Examination for the Certificate of Competency in English (ECCE)

Список міжнародних сертифікатів з англійської, які варто отримати

Michigan Examination for the Certificate of Competency in English (ECCE) тестування на знання англійської мови на рівні high-intermediate. В іспиті використовується американський англійська.

Особливості Examination for the Certificate of Competency in English (ECCE)

Тестування ECCE орієнтує на оцінку розмовних навичок англійської мови, а не на оцінку формального знання англійської. При тестуванні використовується «загальний», а не «академічний».

5. Examination for the Certificate of Proficiency in English (ECPE)

Michigan Examination for the Certificate of Proficiency in English (ECPE) академічне тестування на знання англійської мови вищого рівня. При тестуванні використовується американський англійська.

Особливості Examination for the Certificate of Proficiency in English (ECPE)

ECPE перевіряє рівень володіння мовою вищого рівня: перевіряються навички та вміння розмовної англійської, застосовується головним чином, у навчальному процесі та професійній діяльності.

Ті, хто отримує сертифікат ECPE, повинні мати приблизно такі ж навички мови, як і ті, хто отримують Cambridge Proficiency of English (CPE). Рівень тих, у кого є сертифікат ECPE – високий.

6. First Certificate in English (FCE)

Список міжнародних сертифікатів з англійської, які варто отримати

Міжнародний сертифікат First Certificate in English (FCE) призначений для тих, хто спілкується на повсякденні теми англійською мовою на рівні upper-intermediate.

Результати тестування необхідні для тих, хто хоче використовувати англійську в своїй роботі або навчанні.

Особливості First Certificate in English (FCE)

Cambridge ASOL, який проводить тестування FCE, є відділенням всесвітньо відомого Кембриджського університету.

Особливості First Certificate in English (FCE)

— сертифікат FCE діє діє протягом усього життя;

— FCE є по-справжньому міжнародним документом, який визнається в усьому світі в бізнесі і навчанні;

— тисячі роботодавців, навчальних закладів та урядових органів офіційно визнають FCE як доказ знання англійської мови на рівні upper-intermediate;

— FCE відкриває вам дорогу до іспитів більш високого рівня, таким, як Certificate in Advanced English (CAE) та Certificate of Proficiency in English (CPE).

7. International English Language Testing System (IELTS)

Список міжнародних сертифікатів з англійської, які варто отримати

International English Language Testing System (IELTS) – міжнародна система тестування англійської мови. Визначає рівень володіння мовою у тих, хто збирається емігрувати, навчатися чи проходити практику в англо-говорящих країнах.

Результати IELTS дозволяють оцінити рівень володіння англійською мовою у людей, для яких англійська не є рідною.

Особливості IELTS

Тестування IELTS має два види – Academic і General Training.

Academic призначений для тих, хто планує вступати у вищі навчальні заклади.

General Training створений для тих, хто планує іммігрувати в англомовні країни або працювати в таких країнах.

Визнання у світі

Роботодавці в таких країнах, як Австралія, Нова Зеландія, Канада, Ірландія, Великобританія і Сполучені Штати приймають результати IELTS. За приблизною оцінкою, понад 700 000 осіб здають IELTS кожен рік.

8. Key English Test (KET)

Список міжнародних сертифікатів з англійської, які варто отримати

Результати проходження тесту Key English Test (KET) є показником володіння англійською мовою на початковому рівні.

Існує два види KET: KET і KET для школярів. Обидва мають однаковий формат і однакову кількість завдань для проходження. Єдиним відмінність в тому, що KET для шкіл розроблявся з урахуванням інтересів і досвіду школярів.

Особливості Key English Test (KET)

Cambridge ASOL, який проводить KET, є відділенням всесвітньо відомого Кембриджського університету.

— сертифікат KET діє все життя, вам не доведеться знову здавати іспит;

— KET є по-справжньому міжнародним документом, який визнається в усьому світі в бізнесі і навчанні;

— тисячі роботодавців, навчальних закладів та урядових органів офіційно визнають KET в якості доказу початкового знання англійської мови;

— незважаючи на те, що KET є іспитом початкового рівня, він дає вам можливість дізнатися сильні і слабкі сторони у вашому знанні англійської, і відкриває вам дорогу до іспитів більш високого рівня, таким, як Preliminary English Test (PET) і First Certificate in English (FCE).

9. Preliminary English Test (PET)

Список міжнародних сертифікатів з англійської, які варто отримати

Тестування Preliminary English Test (PET) оцінює рівень володіння английскоим мовою на побутовому рівні.

наприклад,розуміння знаків та вивісок, оголошень. Приймається багатьма закордонними роботодавцями як доказ здатності використання англійської в офісній роботі, роботі секретаря і менеджера. Також він часто приймається в тих видах робіт, де необхідний розмовна англійська, таких, як туризм, торгівля, будівництво, виробництво, та інженерія.

Тестування PET ділиться на 2 рівня: PET і PET для шкіл. PET для шкіл розроблявся з урахуванням інтересів і досвіду школярів.

Особливості PET

Cambridge ASOL, який проводить PET, є відділенням всесвітньо відомого Кембриджського університету. Отримання одного з сертифікатів цього відділення вже саме по собі є винагородою. Однак є й інша користь від отримання сертифіката PET:

— сертифікат PET діє все життя, вам не доведеться знову здавати іспит;

— PET є по-справжньому міжнародним документом, який визнається в усьому світі в бізнесі і навчанні;

— тисячі роботодавців, навчальних закладів та урядових органів офіційно визнають PET як доказ знання англійської мови на середньому рівні;

— незважаючи на те, що PET є іспитом початкового рівня, він дає вам можливість дізнатися сильні і слабкі сторони у вашому знанні англійської, і відкриває вам дорогу до іспитів більш високого рівня, таким, як First Certificate in English (FCE).

10. Test of English as a Foreign Language (TOEFL)

Міжнародний сертифікат на знання англійської мови Test of English as a Foreign Language (TOEFL) дозволяє не англомовним студентам вступити у вузи США, Канади та Австралії. Понад 6 000 навчальних закладів по всьому світу приймають результати TOEFL.

Існує 2 варіанти тесту TOEFL: комп’ютерний і паперовий.

Комп’ютерний варіант тестування TOEFL (iBT TOEFL)

Перед початком тестування кандидатів просять переглянути навчальний ролик, в якому пояснюється, як правильно відповідати на запитання.

Adaptive listening: 60 хвилин

Під час цього тестування екзаменованим необхідно прослухати короткі діалоги, розмови, академічні обговорення і невеликі лекції.

Adaptive structure: 15-20 хвилин

У даному тестуванні задаються два види питань: закінченість пропозиції (приблизно 10 запитань) і наявність помилок (приблизно 15 питань).

Reading comprehension: 70-90 хвилин

Для читання дається приблизно 6 уривків. Экзаменующиеся повинні відповісти на 60 питань, грунтуючись на даних уривках.

Writing: 30 хвилин

1 тема для твору.

Паперовий варіант тестування TOEFL

Listening comprehension: 30 хвилин

Дане тестування складається, зазвичай, з трьох частин. Екзаменованим необхідно прослухати короткі діалоги, довгі розмови, і невеликі лекції, потім відповісти на питання, грунтуючись на прослухане.

Structure and written expressions: 25 хвилин

У даному тестуванні є два види питань: наявність помилок і закінченість пропозицій.

Reading comprehension: 55 хвилин

Для читання дається приблизно 5 уривків, і экзаменующиеся повинні відповісти на 50 питань, грунтуючись на даних уривках.

Writing: 30 хвилин

Студентам необхідно написати твір по запропонованій темі.

Більшість центрів з тестування TOEFL у даний час використовують інтернет-варіант тестування (iBT TOEFL).

11. Test of English for International Communication (TOEIC)

Результати тестування Test of English for International Communication (TOEIC) показують рівень володіння англійською мовою на побутовому рівні.

Особливості Test of English for International Communication (TOEIC)

Як правило, тестування використовується організаціями та підприємствами для визначення рівня володіння мовою. Якщо ви працюєте або хочете працювати у великій організації, то тестування TOEIC є найбільш підходящим для вас.

Тестування TOEIC складається з двох окремих частин:

1. Тестування Listening and Reading є тестуванням, выполняющемся на аркуші паперу, і займає 2,5 години.

2. Тестування Speaking and Writing є онлайн-тестуванням, і займає приблизно 90 хвилин. Дане тестування є відносно новим, і його проходять лише в деяких країнах.

Додатково:

З усіма тестами на знання англійської Кембриджського університету можна ознайомитися на сторінці>>

Короткий опис статті: як отримати сертифікат Вивчення англійської мови онлайн — Граматика, відео, цікаві уроки, добірка корисних курсів англійської, велика бібліотека книг, фільмів та багато іншого цікавого матеріалу курси англійської, вивчення англійської, англійська онлайн,англійська для дітей, бізнес-англійська, англійська за кермом,

Джерело: Список міжнародних сертифікатів з англійської, які варто отримати

Також ви можете прочитати