Сертифікат в салон краси

Сертифікація перукарських послуг, що це таке і для чого потрібно

12.10.2015

Сертифікація перукарських послуг

Сертифікація перукарських послуг, що це таке і для чого потрібно

Ви вирішили зайнятися бізнесом і відкрити власну перукарню або салон краси? Що ж, справа ця прибуткова, адже перукарські у всі часи повністю виправдовували своє існування. Однак майбутньому власникові цього закладу потрібно знати деякі нюанси, без яких не обійтися при відкритті салонів краси. Це сертифікація перукарні, а також перукарських послуг.

Що це таке і для чого потрібна сертифікація?

Це питання неминуче встане перед вами, коли ви будете складати попередній бізнес-план свого майбутнього справи. По-перше, вона являє собою присвоєння перукарні певного класу, а по-друге, за допомогою сертифікації підтверджується безпеку послуг, їх відповідність всім стандартам і нормам, і, найголовніше, їх незаперечна якість.

Які ж класи можуть бути присвоєні перукарні після проходження процедури сертифікації?

 • перший клас так і називається «Перукарня»,
 • другий – «Салон-перукарня»
 • і останній клас іменується «Салон-люкс».

Вся процедура проводиться спеціальними органами, що володіють акредитацією у сфері сертифікації послуг. Процедура проходження проста і особливих труднощів не викликає, особливо, якщо ваш заклад у повному порядку: і в плані документації, і в плані надання послуг.

1. Для того, щоб стати володарем сертифікату, вам знадобиться пакет документів, таких як свідоцтво про те, що ви зареєстровані в якості приватного підприємця, або свідоцтво про реєстрацію суб’єкта підприємницької діяльності — юридичної особи, тобто вашої перукарні.

2. Знадобиться також і статут підприємства, а також документи, що підтверджують ваше право власності на приміщення, в якому розташована перукарня. Якщо документів на право власності немає, докладайте відповідний договір оренди приміщення, у якому надаються послуги.

3. Зверніться в БТІ і ПІБ, щоб вам видали довідки про площі вашого приміщення, так як ці довідки теж необхідні.

4. І останні документи, які будуть вам потрібні – це все висновку санітарно-епідеміологічних служб, а також пожежних служб, включаючи останні акти перевірок.

Перевірка всіх вищевказаних документів не займе багато часу, якщо вони в порядку.

Після цього залишиться заключний етап — це перевірка вашого персоналу. Крім їх професіоналізму, який повинні підтвердити дипломи про постійні прохождениях курсів кваліфікації, перевірено буде поточний стан обслуговування в салоні, наприклад, виконання вимог гігієни працівниками. Звернуть увагу також і на сертифікати якості матеріалів, які майстри використовують в роботі, а також на те, встановлена в приміщенні система кондиціонування. Необхідно, щоб у наявності були книга скарг і пропозицій, ціни, технічні паспорти на обладнання, яке застосовується в процесі роботи. Всі ці вимоги, що стосуються перевірок, передбачені відповідними законодавчими актами, такими, як Постанова Держстандарту Російської Федерації від 16 листопада 1999 року N 58 .

Однак є невеликий нюанс, що стосується сертифікації перукарень. Якщо цей бізнес не вимагає ліцензії, то сертифікат отримати все-таки потрібно, адже це перше, на що звернуть увагу потенційні клієнти. Подумайте, чи будуть звертатися до вашого закладу, якщо у нього не буде ні ліцензії, ні сертифікату якості надаваних послуг? Відповідь очевидна. Однак якщо процедура пройдена, то обов’язковий інспекційний контроль ваш салон краси буде проходити щороку. Природно, що збір деяких довідок та інших документів не безкоштовний, тобто, при проходженні сертифікації потрібно буде розщедритися, але вас в повній мірі утішить той факт, що хороша перукарня відшкодує всі витрати через нетривалий час і принесе власникові непоганий прибуток.

Читайте також:

 1. Сертифікація перукарських послуг, що це таке і для чого потрібно

Як боротися зі спекою?

 • Сертифікація перукарських послуг, що це таке і для чого потрібно

  Подарунок на дерев’яну весілля

 • Сертифікація перукарських послуг, що це таке і для чого потрібно

  Що таке психологія?

 • Сертифікація перукарських послуг, що це таке і для чого потрібно

  Подарунок жінці на 55 років

 • Сертифікація перукарських послуг, що це таке і для чого потрібно

  Подарунок чоловікові на 30 років

 • Сертифікація перукарських послуг, що це таке і для чого потрібно

  Подарунок чоловікові на Новий рік

 • Короткий опис статті: сертифікат в салон краси Ви вирішили зайнятися бізнесом і відкрити власну перукарню або салон краси? Що ж, справа ця прибуткова, адже …

  Джерело: Сертифікація перукарських послуг, що це таке і для чого потрібно

  Також ви можете прочитати