Різне

Сертифікація дитячих іграшок, отримати сертифікат на іграшки

30.09.2015

Сертифікація іграшок

Дитячі іграшки підлягають обов’язковій сертифікації в системі ГОСТ Р. Для виробництва, ввезення та реалізації дитячих іграшок також необхідно проведення експертної санітарно-епідеміологічної оцінки. Наявність обов’язкового сертифікату відповідності ГОСТ Р на іграшки — найважливіший фактор документального підтвердження їх безпеки і якості.

Сертифікація дитячих іграшок, отримати сертифікат на іграшки
Процедура сертифікації іграшок складається з декількох етапів: лабораторні випробування типових зразків, експертної оцінки зібраних доказів та поданої документації. Типовий зразок іграшки надається в акредитовану лабораторію, де проводяться випробування для підтвердження відповідності встановленим вимогам Гост і санітарно-епідеміологічним нормам і вимогам.

Як отримати сертифікат на іграшки

Іграшки у процесі проведення процедури сертифікації проходять оцінку на більш ніж 100 показників. В першу чергу іграшки проходять перевірку на безпеку матеріалів, з яких вони зроблені, вивчається склад, і вживані матеріали. На підставі отриманих даних видається сертифікат відповідності. Для отримання сертифіката на іграшки для дітей віком до трьох років потрібно пройти процедуру реєстрації у Федеральній службі з нагляду у сфері захисту прав споживачів і благополуччя людини, більш відомої як Росспоживнагляд. Реєстрація іграшок проводиться з метою підтвердження відповідності єдиним гігієнічним нормам і санітарним правилам, прийнятим на території Росії.За результатами експертної оцінки оформлюється свідоцтво про державну реєстрацію Росспоживнагляду.

На відповідно до вимог ГОСТ іграшки перевіряються за такими параметрами, як функціональність, безпека для дитини. Іграшки не повинні мати неприємний, різкий запах, бути крихкими і ламкими, мати дрібні або гострі деталі, які можуть привезти до травми дитини, видавати неадекватні звуки, навіть отруйно-яскравий колір іграшки може надати на дитину нервово-психічний вплив. Дуже важливий вага і розмір іграшки, він повинен варіюватися залежно від віку. На етикетці до іграшці обов’язково повинен бути вказаний вік дитини, для якого вона призначена.

На підставі протоколу сертифікаційних випробувань, акредитованим центром сертифікації видається висновок про відповідність, у формі сертифіката, який і є основним документом, що засвідчує якість продукції.

У сертифікаті відповідності на дитячі іграшки, вказується тип виробу, певна вікова група, для якої призначена іграшка, матеріал, з якого вона виготовлена, адреса виробника. Сертифікат відповідності на дитячі іграшки може бути виданий на серійний випуск, на певну партію продукції, на контракт.

Для проведення сертифікації іграшок та отримання сертифіката відповідності вимогам Гост необхідно надати в центр сертифікації оформлену заявку та копії супровідних та реєстраційних документів. Додатково надається детальний опис іграшок,

документи, згідно з якими виготовляється продукція (стандарти, технічні умови, регламенти, технологічні інструкції, специфікації).

Короткий опис статті: сертифікат на іграшки Сертифікації іграшок і товарів для дітей. Документи та заяву на отримання сертифікату відповідності та свідоцтва про державну реєстрацію на дитячі іграшки. Щоб почати виробництво, здійснювати транспортування і продавати дитячі іграшки, необхідно провести санітарно-епідеміологічну перевірку продукції та оформити сертифікат відповідності ГОСТ Р. При сертифікації іграшки проходять перевірку більш ніж за 100 показниками. Іграшки, Сертифікат, Сертифікація, ГОСТ Р, Дитячі іграшки, Сертифікація іграшок, Сертифікація дитячих іграшок, Сертифікат на іграшки,

Джерело: Сертифікація дитячих іграшок, отримати сертифікат на іграшки

Також ви можете прочитати