Різне

Сертифікат ЄВРО 5, отримати сертифікат відповідності евро5

17.09.2015

Сертифікат відповідності екологічному класу ЄВРО 5

Відповідно до спеціального технічному регламенту «Про вимоги до викидів автомобільною технікою, що випускається в обіг на території Російської Федерації, шкідливих (забруднюючих) речовин», до 1 січня 2010р. автомобілі (і їхні двигуни), що ввозяться на територію РФ повинні були мати сертифікат соответствоветствия екологічному класу ЄВРО 4.

Тепер, починаючи з 1 липня 2013р. обов’язковим є відповідність автомобілів стандарту ЄВРО-5.

Що таке сертифікат ЄВРО?

Сертифікат ЄВРО-5 — це документ, що засвідчує відповідність транспортного засобу вимогам екологічного стандарту ЄВРО-5. Відповідно до спеціального технічному регламенту «Про вимоги до викидів автомобільною технікою, що випускається в обіг на території Російської Федерації, шкідливих (забруднюючих) речовин », з 1 липня 2013р. відповідність автомобіля стандарту ЄВРО-5 є обов’язковою умовою. Відразу відзначимо, що китайські автомобілі не відповідають жодним сучасним стандартам…. Тому в нас не можна зробити сертифікати на китайські автотранспортні засоби!

Для чого потрібен сертифікат ЄВРО?

Сертифікат ЄВРО-5 необхідний для ввезення автотранспортних засобів на територію Росії і наступну постановку ТЗ на облік в ГИБДД.

Де отримати сертифікат ЄВРО?

Сертифікати стандарту ЄВРО оформляють органи з сертифікації продукції, які акредитовані на право підтвердження відповідності технічному регламенту «Про вимоги до викидів автомобільною технікою, що випускається в обіг на території Російської Федерації, шкідливих (забруднюючих) речовин ».

Як отримати сертифікат ЄВРО?

ОС ТОВ «Центр Тест Сервіс » оформляє сертифікати ЄВРО-5 тільки на безпечні автотранспортні засоби, які дійсно відповідають всім стандартам!

Для отримання сертифіката ЄВРО необхідні наступні документи :

Фізичним особам:

  1. Заява власника автотранспортного засобу (або довірителя).
  2. Паспорт на автомобіль.
  3. Копія загальногромадянського паспорта власника автотранспортного засобу (двигуна)
  4. Довіреність на право проведення робіт.

Юридичним особам:

  1. Заява фірми власника автотранспортного засобу (або двигуна).
  2. Паспорт на автотранспорт (двигун).
  3. Завірені копії реєстраційних документів.
  4. Довіреність на право проведення робіт.

Після аналізу документації, експерт органу з сертифікації робить висновок щодо можливості (або неможливості) оформлення сертифіката ЄВРО на автотранспортний засіб.

Скільки коштує сертифікат ЄВРО і які терміни оформлення?

Вартість і терміни надання послуг з оформлення сертифіката ЄВРО залежать від автотранспортного засобу та документації наявної у власника. Для визначення точної вартості і строків оформлення скористайтеся «Розрахунком вартості », або зверніться до нашого фахівця по телефону +7 (495) 640-11-92.

Чому саме «Центр Тест Сервіс»?

Бо гарантуємо: «ВАШ РЕЗУЛЬТАТ — БЕЗПЕЧНА ТОРГІВЛЯ БЕЗ ПРОБЛЕМ»!

Короткий опис статті: сертифікат відповідності євро 4 Сертифікати ЄВРО-5 – це документи, що засвідчують відповідність автотранспортного засобу вимогам екологічних стандартів ЄВРО-5. Відповідно до спеціального технічному регламенту «Про вимоги до викидів автомобільною технікою, що випускається в обіг на території Російської Федерації, шкідливих (забруднюючих) речовин», з 1 січня 2010р., автомобілі (і їхні двигуни), що ввозяться на територію РФ повинні відповідати екологічному класу ЄВРО 4. А вже з 1 липня 2013р. стане обов’язковим відповідність стандарту ЄВРО-5. Китайські автомобілі не відповідають жодним сучасним стандартам…. Ми не робимо сертифікати на китайські автотранспортні засоби! Сертифікат ЄВРО 5, сертифікат ЄВРО 5, необхідний сертифікат ЄВРО 5,отримати сертифікат ЄВРО 5

Джерело: Сертифікат ЄВРО 5, отримати сертифікат відповідності евро5

Також ви можете прочитати