Різне

Сертифікат якості. ОКУД 1002002 . Зразок, бланк, форма, 2015

02.10.2015

Сертифікат якості. ОКУД 1002002

Сертифікат відповідності, або сертифікат якості, — це документ, що підтверджує незалежними від виробників і споживачів органами відповідність продукції певним вимогам безпеки, встановлених у нормативних документах. В сертифікаті якості дається характеристика товару або підтверджується відповідність товару певним стандартам чи технічним умовам замовлення.

Сертифікат відповідності продукції призначений для сертифікації товару, що поставляється в Росію фірмою-імпортером, або для сертифікації імпортної продукції серійного виробництва. У першому випадку російський сертифікат якості оформлюється для фірми постачальника продукції на російський ринок. Термін дії сертифіката якості залежить від умов договору про продаж. У другому випадку заявником і одержувачем російського сертифікату якості є іноземна фірма — виробник товару, що постачається.

Сертифікат якості містить такі поля:

  • № сертифіката відповідності

В номері завжди вказується «РОСС», скорочено країна походження латинськими літерами (наприклад, TW — Тайвань), код органу з сертифікації, літери А — партія (у т.ч одиничний виріб) або В — серія; номер за реєстром, орган видає сертифікат.

  • Термін дії сертифіката

Термін дії не вказується на партію товару.

  • Орган з сертифікації

Реєстраційний номер органу, найменування органу, поштову адресу, телефон.

Найменування продукції. Якщо імпортна продукція ввозиться в Росію і Російський одержувач товару, зазначаються документи, на підставі яких ввозиться продукція (інвойс, CMR, контракт).

Якщо продукція завезена в Росію і продавець хоче одержати сертифікат відповідності для торгівлі, відповідно зазначаються документи, на підставі яких товар продаетсяется (договір купівлі-продажу, рахунок-фактура тощо).

Якщо сертифікат відповідності видається на серійне виробництво, вказується: серійний випуск.

Код ОКП вказується на конкретну продукцію відповідно до Загальноросійським класифікатором продукції.

Код ТНЗЕД Росії вказується на конкретну продукцію у відповідності з Товарною номенклатурою зовнішньоекономічної діяльності.

  • Відповідає вимогам нормативних документів

Зазначаються документи, на відповідність яким проводиться сертифікація продукції (ГОСТ, ОСТ, ТУ, Санпін тощо)

  • Виробник

Указується найменування виробника, його адреса, країна походження.

  • Сертифікат виданий

Вказується найменування одержувача, його адреса, країна походження, телефон; у деяких випадках зазначаються філії заводу-виробника.

  • На підставі

Вказується на підставі яких документів видається сертифікат, в залежності від схем сертифікації (9 схема — декларація про відповідність від виробника, сертифікати міжнародних систем сертифікації і т. д.; 7,2,3,3 а схеми — ВЕЗ, протоколи випробувань продукції акредитованих лабораторій, акти обстеження виробництва тощо).

  • Додаткова інформація

Вказується місце маркування продукції, упаковка (матеріал), маса, дата виготовлення, термін придатності, умови зберігання, проведення інспекційного контролю і т. д.

В лівому нижньому кутку ставиться спеціальна печатка органу за сертифкации (для сертифікатів).

Керівник органу з сертифкации: підпис і розшифрування (ініціали, прізвище).

Експерт: підпис і розшифрування (ініціали, прізвище).

Короткий опис статті: бланк сертифіката якості Сертифікат відповідності, або сертифікат якості, — це документ, що підтверджує незалежними від виробників і споживачів органами відповідність продукції певним вимогам безпеки, встановлених у нормативних документах. В сертифікаті якості дається характеристика товару або підтверджується відповідність товару певним стандартам чи технічним умовам замовлення.

Джерело: Сертифікат якості. ОКУД 1002002 | Зразок — бланк — форма — 2015

Також ви можете прочитати