Як отримати сертифікат

Сертифікат TOEFL: призначення, як отримати, період дії

20.09.2015

Сертифікат TOEFL


Постійне прагнення до підвищення свого кваліфікаційного рівня бажання вчитися за кордоном може стати причиною здачі іспитів відповідного рівня. Один з таких обов’язкових тестів TOEFL.

Більшість вищих шкіл бізнесу і університетів приймають документи до розгляду, тільки якщо є результати TOEFL.

Зміст

Сертифікат з англійської мови TOEFL


Перекладається ця абревіатура як тест з англійської як іноземної мови. Тобто, він призначений тільки для іноземних студентів. Не потрібно плутати цей міжнародний тест TOEFL INSTITUTIONAL, який застосовується тільки для внутрішньої університетської перевірки.

Успішне проходження тесту підтверджується спеціальним сертифікатом, який має високу ступінь захисту. Купити такий фіктивний документ не вийде, тому що кожне тестування знаходиться в основній базі в Нідерландах.

Там же знаходиться регіональний реєстраційний центр, до якого звертаються при виникненні спірних питань, у випадках, якщо російський центр тестування не може вирішити питання про перенесення дати здачі.

Варіант Paper based Test проводиться в рукописному режимі і не завжди може задовольнити комісію. Краще проходити Internet-based Test (тестування через інтернет), в якому додатково задіяний мікрофон.

В коледжах туризму і готельного сервісу готують найкращих фахівців у своїй справі. У них студенти вивчають структуру і принципи роботи готельних підприємств і специфіку туристичного справи.

Про те, які професії можна вибрати абітурієнту в коледжі бізнесу і права читайте тут .

Навички усного мовлення та частина комбінованих завдань на вимову записуються і відразу додаються до результатів тесту.

Короткий опис статті: як отримати сертифікат Сертифікат TOEFL необхідний для навчання за кордоном, термін дії сертифіката становить 2 роки, для отримання необхідно пройти спеціальний тест. сертифікат з англійської мови toefl,toefl термін дії сертифіката,як отримати сертифікат toefl

Джерело: Сертифікат TOEFL: призначення, як отримати, період дії

Також ви можете прочитати