Різне

Сертифікат на виконання бажання . Твоя Мрія

17.09.2015

Сертифікат Бажань

Хочете мати гарантію, що ваше бажання неодмінно збудеться? Хочете бути впевненим у виконанні своєї мрії на всі 100? Тоді вам терміново потрібно придбати «Сертифікат на виконання бажання» !

Цей «жартівливий» документ має далеко неабиякою силою матеріалізації загаданого і прописаного в ньому побажання. Його ефективність вже давно перевірена часом і тисячі людей на власному досвіді переконалися в його чудових можливості.

Чому це працює? У феномену «Сертифіката Бажань» є кілька цілком реальних пояснень.

  • По-перше. при його застосуванні набирає чинності Закон Тяжіння . згідно з яким до нас притягається те, на чому ми фокусуємося, а заповнення графи «бажання» в сертифікаті – сама, що ні на є, краща фокусування.
  • По-друге. тут виконується одна з головних умов Техніки Виконання Бажань – чітке формулювання вашої мрії і її «прописування».
  • В-третіх. сам факт наявності такого документа надає впевненості у виконанні бажаного, прибираючи непотрібні сумніви, тим самим підвищуючи шанси на його реалізацію. Вся справа тут в нашій ментальності, що вимагає обов’язкової наявності «папірці»!

загалом, це відмінний спосіб «документально оформити» свою мрію, як кажуть, «помацати своїми руками». Красиво виконаний і знаходиться на почесному місці, «Сертифікат Виконання Бажань» буде нагадувати про вашої мети і не дасть зійти з наміченого курсу.

Сертифікат на виконання бажання

Сертифікат на виконання бажання . Твоя Мрія
У цього чарівного документа є ще одна чудова функція – подарункова. Його купують як сувенір, як оригінальний подарунок коханій людині, презентують у вигляді бонусу за перемогу в якомусь конкурсі.

Оформлений в красиву рамку лист з шаблоном гарантує виконання будь-якого бажання його власнику, а роль Золотої Рибки тут виконує дарує.

Подарунок «Сертифіката на виконання бажань» коханій людині – відмінний спосіб дізнатися про його заповітної мрії, особливо якщо він про неї не поширюється.

Часто його дарують на день або річницю весілля – адже готовність виконати БУДЬ-яке бажання коханої людини – що може бути романтичніше? Такий подарунок може стати цікавою грою між закоханими.

«Сертифікат Бажань» своїми руками

Як відомо, найкращий подарунок – зроблений своїми руками. Тому дане «свідоцтво» бажано виготовити самому.

це Робиться досить просто – роздрукований шаблон документа потрібно наклеїти на картон в гарно оформленій рамці. Для цього вам знадобиться кольорові олівці або фломастери, лінійка, дирокол, усякі стрічки, намистинки або намиста. Ну і ще трохи фантазії.

На днях я вирішила знайти і викачати Сертифікат в інтернеті, але безкоштовно зробити мені це не вдалося. На сайтах, де пропонується шаблон, завантаження або платне, або через файлообмінники з відправкою смс, рахунок за який вам пізніше надішле стільниковий оператор. Загалом, халяви немає! Сертифікат на виконання бажання . Твоя Мрія

Друзі, ми вирішили виправити цю несправедливість і зробити вам всім ПОДАРУНОК!

Ми купили один примірник і даємо вам можливість завантажити «Сертифікат на виконання бажання» абсолютно БЕЗКОШТОВНО по прямой ссылке з нашого сайту!

єдине прохання!

На знак вдячності, натисніть, будь ласка, на кнопочки соціальних мереж! (зліва)

Давайте дамо та іншим можливість зробити такий чудовий подарунок!

З вірою в здійснення ваших заповітних бажань,

Короткий опис статті: сертифікат на виконання бажання «Сертифікат Бажань» – вірний гарант їх виконання! На нашому сайті ви можете завантажити шаблон «Сертифікат на виконання бажання» абсолютно безкоштовно. Візуалізація бажань,Втілення мрії,Виконання бажань,Практична езотерика,Техніки виконання бажань

Джерело: Сертифікат на виконання бажання | Твоя Мрія

Також ви можете прочитати