Різне

Сертифікат на одяг, дізнатися, купити, потрібні сертифікат на дитячий одяг.

26.09.2015

Сертифікат відповідності на одяг

Л юбою людина купує одяг, проте далеко не кожен знає, що практично для всіх її різновидів потрібні сертифікати. Одяг безпосередньо контактує зі шкірою, а значить, вона повинна бути не тільки модною і красивою, але і безпечною. Безпека вироби підтверджує сертифікат на одяг. Кожен предмет гардеробу має свої особливості і призначення. Це означає, що і процедура отримання сертифіката на одяг буде неоднаковою для різних типів продукції. Форму сертифікації визначає потенційний розмір збитку в разі невідповідності одягу заявленим стандартам якості.

Сертифікат на одяг, дізнатися, купити, потрібні сертифікат на дитячий одяг.

Класифікація одягу

Швейна продукція ділиться по віковим і статевим критеріями. Таким чином, виділяють чоловічу і жіночу, дорослу і дитячу одяг. Ще один критерій – призначення. Людині буває потрібна різна одяг: робочий, домашній, застосовувана для захисту від сонця, збереження тепла і т. д.

Вся продукція цього типу ділиться на кілька категорій:

  • верхній одяг (пальто, плащі, дощовики);
  • побутова;
  • спеціальна (робоча форма, ритуальна одяг);
  • нижню білизну;
  • головні убори.

З 1 липня 2012 року для перевірки одягу застосовується система технічних регламентів МС. Оформлення сертифіката на одяг здійснюється відповідно до нормативів технічного регламенту «Про безпеку продукції легкої промисловості». Сертифікат на одяг, який був отриманий за Гостами, дійсний до 1 липня 2014 року.

Особливості сертифікації

Сертифікація деяких видів одягу здійснюється в особливому порядку. Насамперед це стосується захисної спецодягу та одягу для дітей. Щодо останньої групи діє відразу кілька важливих вимог. Сертифікат відповідності оформляється в рамках техрегламенту МС «O безпеки продукції, призначеної для дітей та підлітків». Щодо дитячого одягу свідоцтво про державну реєстрацію оформляють тільки для вікової категорії до 3 років. Після того, як буде оформлено свідоцтво, потрібно оформити декларацію відповідності. Це стосується лише деяких видів дитячого одягу, перелік яких наведено в ТР ТЗ «ПРО безпеку продукції, призначеної для дітей та підлітків». Документ підтверджує, що одяг відповідає санітарно-гігієнічним нормам. Щоб отримати таке підтвердження необхідно провести аналіз і тести одягу в лабораторних умовах. Існують акредитовані лабораторії, які проводять такі перевірки. По кожній групі зразків проводять ретельне дослідження, складаючи протокол. На підставі цих даних експерт визначає відхилення від норм, порівнює їх з допустимими. Якщо коливання не перевищують встановлені граничні значення, ви отримуєте сертифікат на одяг.

При підтвердженні безпеки одягу для дорослих враховують її тип. В залежності від площі, яка контактує з тілом, а також призначення одягу, пред’являють різні вимоги до документації:

  • обов’язкова сертифікація застосовується білизняних і купальних виробів;
  • декларування відповідності – для джинсів, брюк та суконь;
  • декларування відповідності – для верхнього одягу;
  • сертифікація та декларування потрібні для панчіх, шкарпеток і колготок.

Крім обов’язкового документа, можна отримати добровільний сертифікат – експертний висновок. Фахівці нашого центру допоможуть вам пройти всі необхідні перевірки, отримати сертифікати на одяг, дозвільні документи та інші необхідні папери. Щоб скористатися послугами акредитованого центру сертифікації «ОптимаТест», заповніть на нашому сайті спеціальну форму.

Короткий опис статті: чи потрібні сертифікати на одяг В центрі сертифікації та декларування ОптимаТест вам нададуть повний комплекс послуг, проведуть грамотні консультації і нададуть допомогу у вирішенні всіх сертифікат на одяг

Джерело: Сертифікат на одяг, дізнатися, купити, потрібні сертифікат на дитячий одяг.

Також ви можете прочитати