Різне

Сертифікат на метал в системі державних стандартів

12.10.2015

Сертифікат на метал

Сертифікат на метал в системі державних стандартів
Необхідність підтвердження відповідності металів залежить в першу чергу від стану цієї речовини неорганічного походження – сплав, металопрокат, чорні (залізо та його сплави) або кольорові, в виробі і т. д. Далі система і форма підтвердження відповідності визначаються призначенням і типів речовини (вироби). В системі ГОСТ Р сертифікат на метал як такий передбачений в обов’язковому порядку для:

  • сортового прокату;
  • сталевого прокату і кріплення;
  • залізничних рейок;
  • суцільнокатаних коліс;
  • сталевих канатів, балонів, посуду і т. д.;
  • виробів з прецезионных сплавів;
  • металлопластики і мн.ін.

В залежності від цього визначається підтверджується стандарт і перелік параметрів випробувань, в обов’язковому порядку передбачає занесення у сертифікат на метал результатів тестування на міцність; розтягнення; стиснення; опір; твердість; втома; зносо — та жаростійкість і т.д.

Сертифікат на метал у складі металевих конструкцій буде містити інформацію, визначається їх призначенням і ступенем потенційної небезпеки об’єкта, а якщо необхідно оформити сертифікат на метал у складі машин і обладнання, то вибір підтверджується нормативного акта (стандарт або регламент) буде визначено галузевою належністю, призначенням і характеристиками кінцевої продукції. Якщо мова йде про металевих виробах, то їх область застосування визначає перелік дозвільних документів першого рівня, необхідних для того, щоб отримати сертифікат на метал, таких як

  • наборів медичних металевих приладів та металевих матеріалів для стоматології – реєстраційне посвідчення;
  • алюмінієвих банок, кришок для консервації, посуду та ін. – експертний висновок; і т. д.

Сертифікат на метал для технічних засобів водопідготовки оформляють після держреєстрації.

щоб уникнути помилок вибір підтверджується документа, форми і схеми сертифікації краще довірити професіоналам. Ви можете делегувати процедуру акредитованого центру «МосТест» з повною гарантією ціни, термінів і якості послуги (консультація безкоштовна).

Короткий опис статті: сертифікати на метал Сертифікат на метал в обов’язковому порядку містить результати тестування його на міцність; розтягнення; стиснення; опір; твердість; втома; зносо — та жаростійкість і т. д. сертифікат на метал,сертифікат якості,Сертифікація матеріалів

Джерело: Сертифікат на метал в системі державних стандартів

Також ви можете прочитати