Різне

Сертифікат на мед, сертифікація меду

18.09.2015

НАШІ НОВИНИ

Сертифікат на мед, сертифікація меду
Вводяться два нових державних стандарту на меблі

Два нових державних стандарту, контролюючих безпеку меблевої продукції, почнуть застосовуватися в Росії з січня 2016 року. Запровадження цих стандартів забезпечить більш широкий вибір норм при здійсненні виробництва і оцінки якості даної продукції. Розробкою проектів нормативів займався комітет 135 Росстандарту РФ. Порядкові номери нормативів – це ГОСТ 19917-2014 (буде встановлювати вимоги до меблів, яка призначена для лежання та сидіння), а також ГОСТ 16371-2014 (містить загальні техумови для меблів). Читати далі …

Сертифікат на мед, сертифікація меду
Державна реєстрація, Єдиний перелік товарів: проект змін

Від Євразійської економічної комісії (ЄЕК) стало відомо, що у Єдиний перелік підлягають державній реєстрації товарів будуть внесені зміни. Проект змін вже опубліковано.

Сертифікат на мед
Сертифікат на мед, сертифікація меду

Цінний продукт харчування, відомий людині з стародавніх часів – мед. У його складі найважливіші для нашого організму ферменти, вітаміни і фітонциди. Завдяки такому складу мед володіє прекрасними бактерицидними властивостями.

В залежності від тієї місцевості, де отриманий мед, його поділяють на: луговий, лісової і степової. Він буває світлим і темним. Назви мед отримує від тих рослин, на яких він був зібраний.

Для реалізації та виробництва товару на території Росії повинна бути проведена обов’язкова сертифікація. що підтвердить відповідність товару державним нормам і стандартам. Необхідні такі заходи як для натурального, так і штучного меду.

Обов’язкова сертифікація для меду, як харчового продукту, необхідна. Вона проводиться у вигляді такої процедури, як обов’язкове декларування цього продукту. Саме декларація про відповідність меду є офіційним документом, який підтверджує його якість.

Однак перед тим як оформити сертифікат на мед, необхідно отримати свідоцтво про державну реєстрацію продукту. Бо мед натуральний, а також, якщо при виготовленні його були використані генно-інженерно-модифіковані організми, біологічно активні добавки, ароматизатори, входить у Єдиний перелік товарів, які підлягають обов’язковій державній реєстрації .

Сертифікат відповідності ГОСТ Р оформляється в рамках системи ГОСТ, тому для меду він не обов’язковий. Але виробник або продавець цього товару можна отримати його на добровільній основі.

Ще одним документом, який регулює вимоги з виробництва, зберігання і реалізації різного роду продуктів є техрегламент. Мед як продукт харчування не внесений у список об’єктів техрегулювання, який визначається керівництвом РФ. Тому на нього сертифікат відповідності за техрегламенту не оформляється.

Крім цих документів, існує ще відмовний лист, який може бути видано на продукцію, що не вимагає оформлення того чи іншого сертифіката. Однак на мед такий документ не видається, тому що декларування відповідності для нього – обов’язкова процедура.

Короткий опис статті: сертифікат на мед сертифікат на мед сертифікат на мед, сертифікація меду, декларація відповідності, свідоцтво про державну реєстрацію, сертифікат на

Джерело: Сертифікат на мед, сертифікація меду

Також ви можете прочитати