Сертифікати відповідності

Сертифікат на косметику: сертифікація косметичних засобів в Україні .

02.10.2015

Сертифікація косметичних засобів

Сертифікація косметичних продуктів проводиться після видачі санітарного висновку, і є окремою процедурою. Метою сертифікації є підтвердження відповідності продукції до українським стандартам якості. Сертифікацію відповідності проводить Укрметтестстандарт уповноважені організації.

Чистячі засоби різних товарних форм (наприклад — засоби для чищення рук тощо);

Сертифікат відповідності видається на партію, на рік, до 3 років та до 5 років. Компанія-Заявник сертифікації має право самостійно вибирати схему сертифікації.

Сертифікат відповідності на партію видається під конкретну поставку харчових добавок в Україну (Інвойс на поставку), на підставі випробування зразків продукції. Це найшвидший варіант сертифікації.

Сертифікат відповідності на серійне виробництво видається терміном на 1 календарний рік, на підставі експертизи документації та випробувань зразків. Даний варіант сертифікації, найімовірніше, є найбільш поширеним.

Сертифікат відповідності на серійне виробництво з інспекцією виробничого ділянки видається терміном до 2 років, на підставі експертизи документації та інспекції виробничого ділянки. У разі проведення атестації виробництва сертифікат відповідності може бути виданий строком на 3 роки.

Сертифікат відповідності на систему якості всього виробничого ділянки видається терміном до 5 років, на підставі повної експертизи системи якості та інспекції виробництва.

Сертифікати відповідності виробників спеціальних харчових продуктів та дієтичних добавок з країн СНД можуть бути визнані, більш простий, швидкої і дешевої процедурою.

Сертифікація харчових добавок є досить складною процедурою. Для правильного проведення сертифікації БАД необхідно володіти українським і міжнародним законодавством, знати специфіку оформлення документації, мати досвід проведення таких робіт. Більшість компаній довіряє проведення сертифікації тільки фахівцям даної галузі.

Для початку співпраці або отримання консультації Вам необхідно зателефонувати за номером +38 (044) 221-71-29, 332-42-94, написати листа за адресою info@cratia.ua або приїхати на зустріч до нас в офіс .

Короткий опис статті: сертифікати відповідності, Сертифікація косметичних продуктів проводиться після видачі санітарного висновку, і є окремою процедурою. Метою сертифікації є підтвердження відповідності продукції до українським стандартам якості. сертифікат на косметику, сертифікація косметики, сертифікація косметичних засобів

Джерело: Сертифікат на косметику: сертифікація косметичних засобів в Україні | ТОВ «Кратія»

Також ви можете прочитати