Різне

Сертифікат на каву, сертифікація кави

13.10.2015

НАШІ НОВИНИ

Сертифікат на каву, сертифікація кави
Вводяться два нових державних стандарту на меблі

Два нових державних стандарту, контролюючих безпеку меблевої продукції, почнуть застосовуватися в Росії з січня 2016 року. Запровадження цих стандартів забезпечить більш широкий вибір норм при здійсненні виробництва і оцінки якості даної продукції. Розробкою проектів нормативів займався комітет 135 Росстандарту РФ. Порядкові номери нормативів – це ГОСТ 19917-2014 (буде встановлювати вимоги до меблів, яка призначена для лежання та сидіння), а також ГОСТ 16371-2014 (містить загальні техумови для меблів). Читати далі …

Сертифікат на каву, сертифікація кави
Державна реєстрація, Єдиний перелік товарів: проект змін

Від Євразійської економічної комісії (ЄЕК) стало відомо, що у Єдиний перелік підлягають державній реєстрації товарів будуть внесені зміни. Проект змін вже опубліковано.

Сертифікат на каву
Сертифікат на каву, сертифікація кави

Кава має пряме відношення до категорії харчових продуктів, тому обов’язкова сертифікація цього продукту проводиться з урахуванням всіх вимог і норм з безпеки і якості. Сертифікат на каву є офіційним документом і оформляється у вигляді декларації про відповідність.

Згідно з російським класифікатором розрізняють три види кави: в зернах, молоти і розчинну.

Кави є найпопулярнішим напоєм практично кожної людини. Тому, щоб захистити споживача від підробок і сурогату, цей продукт проходить таку процедуру як обов’язкова сертифікація у вигляді декларування Крім того, сертифікат відповідності ГОСТ Р. який продавець або виробник може отримати добровільно, контролює безпеку кави для життя людей. У цьому документі вказується вся інформація про показники якості продукту.

Після того, як кава пройшов перевірку відповідності якості та безпеки в органах сертифікації заявнику видається декларація про відповідність. Відрізняється вона від сертифіката тим, що виробник сам несе відповідальність за достовірність зазначеної інформації в документі. Кава проходить обов’язкове декларування. тому що без цього документа торгівля кавовій продукцією заборонена.

Всі види кави (смажений чи ні, з кофеїном або без нього, в якому використані генно-інженерно-модифіковані організми, біологічно активні добавки, харчові добавки, ароматизатори), а також замінники кави входять у Єдиний перелік товарів, що підлягають державній реєстрації. І на них в обов’язковому порядку повинно бути отримане свідоцтво про держреєстрацію, без якого проведення декларування неможливо.

Щоб оформити сертифікат відповідності добровільно, продавцю або експортеру кави необхідно звернутися в центр сертифікації, який знаходиться на акредитацію Держстандарту. Після того, як пред’явлений продукт пройде всі лабораторні випробування, замовник отримає всі види документів, які підтверджують якість кави.

Законодавство Росії запровадив новий нормативний документ – техрегламент. встановлює вимоги обов’язкового характеру до умов зберігання і реалізації продукції. Норми, які включає в себе техрегламент. відповідають діючим ГОСТам. Оцінка відповідності каву стане більш зрозумілою і простою завдяки техрегулированию, але на сьогоднішній день сертифікат відповідності за техрегламенту отримати не можна через відсутність регламенту.

Оформлення документів на відповідність якості і безпеки є дуже складною процедурою, тому сертифікаційні центри надають свої послуги для проходження сертифікації продукції різних виробників. Фахівці центрів допоможуть оформити сертифікат відповідності ГОСТ Р відмовний лист. декларацію про відповідність в найкоротші терміни.

Короткий опис статті: сертифікат на каву Сертифікат на каву Сертифікат на каву, сертифікація кави, декларація відповідності, сертифікат на, отримати сертифікат

Джерело: Сертифікат на каву, сертифікація кави

Також ви можете прочитати