Сертифікат на фотосесію

Сертифікат на фотозйомку

24.09.2015

Сертифікат на фотозйомку

Я пропоную можливість дарувати гарні, корисні подарунки собі та своїм близьким. Мова йде про подарунковому сертифікаті на фотозйомку.

Такий подарунок з легкістю «конвертується» в модельне портфоліо, фотопортрети, круті аватари або будь-які інші фото, які вам вдасться отримати після проведення фотосесії.

Крім великих споживчих можливостей для власника, цей сертифікат має солідний зовнішній вигляд, тому додаткових подарункових упаковок йому не потрібно.

В якості додаткового бонусу сертифікат на фотозйомку може бути оформлений у дерев’яну фоторамку розміром 20 на 30 см, в яку потім можна буде вставити будь-яку фотографію після проведеної фотосесії.

Вартість сертифіката

Купуючи сертифікат в подарунок, ви даруєте його щасливим власникам можливість і дорогоцінний час для проведення фотосесії.

Вартість сертифікату на фотозйомку залежить від її тривалості, до відома:

  • базова вартість години зйомки на пленері — 2000 рублів у годину,
  • у студії — 2500 рублів у годину.

Таким чином, мінімальна вартість сертифікату на проведення фотосесії поза студії — від 2000 рублів. У цю вартість входять 1 годину фотозйомки на природі або на вулиці (або, як ще кажуть — на пленері).

Мінімальна вартість сертифікату на проведення студійної фотосесії — від 2500 рублів. У цю вартість входять 1 годину фотозйомки в фотостудії.

Вища ціна — більше можливостей

Звичайно ж, сертифікат за мінімальну ціну дозволить отримати нові аватари для вконтакте або однокласників, але різноманітність видів у короткої фотосесії буде завжди обмежена. Сертифікати з великим оплаченим часом фотосесії дозволять реалізувати більшу кількість ракурсів, ідей і сюжетів.

Тому можливе замовлення сертифікатів, приміром, на 10 000, 20 000 і 50 000 руб. Тут може і не бути у сертифікату верхнього порогу цін. Більш висока ціна сертифіката для фотосесії дозволить ще більше розширити можливості для створення неповторних образів і сюжетних ліній.

наприклад, якщо є бажання подарувати подрузі нормальне портфоліо, замовте сертифікат для модельної фотосесії за 20 000 руб.

Я можу запропонувати модельну фотосесію і за 60 000 руб. Для подібній фотосесії буде продуманий план фотозйомки, кількість образів, вигадані сюжети, будуть підібрані аксесуари, місця фотозйомки, враховані переваги і побажання моделі. Частина фотосесії може бути проведена в студії, інша частина — на природі, на вулиці, в інтер’єрах будинків, котеджів, — де завгодно.

Якщо потрібен чудовий подарунок на весілля, замовте сертифікат на весільну фотосесію за 20 000 руб .

Сертифікат на фотозйомку тільки весільної прогулянки за 10 000 руб теж подарує молодятам прекрасні фотографії і збереже яскраві враження.

Гнучка цінова політика та сертифікат в друкованому вигляді дозволяють у будь-якому разі зробити той подарунок, про який будуть пам’ятати всі друзі, знайомі та рідні довгі роки, дивлячись на створені фотографії.

Сертифікат — корисний подарунок

Сертифікат може виявитися важливіше самого дорогого подарунка, так як фотографії з кожним роком стають тільки дорожче.

Час-то йде, тільки фотографії залишаються.

Короткий опис статті: сертифікат на фотосесію Тут представлений подарунковий сертифікат для проведення будь-якої професійної фотосесії, який можна придбати заздалегідь і подарувати своїм друзям, близьким і знайомим. Сертифікат на фотозйомку, подарунок, фотозйомка, фотосесія, подарунковий сертифікат, подарунок

Джерело: Сертифікат на фотозйомку

Також ви можете прочитати