Різне

Сертифікат на електроди

27.09.2015

Сертифікат на електроди

Сертифікат на електроди
сертифікат відповідності продукції

Опис сертифікації:

Сертифікат відповідності – це один з видів дозвільної документації, який передбачає, що отримав його товар може вільно поширюватися на території країни. Наявність такого сертифіката у того чи іншого товару гарантує, що використання його є безпечним для здоров’я людей і навколишнього середовища. В даний час, для різних категорій товарів, передбачається обов’язкова і добровільна сертифікація. Більшість видів електродів відносяться до другої групи, і не підлягають обов’язковій сертифікації. Однак послуги, пов’язані з отриманням сертифікату відповідності якості на електроди, тим не менше, користуються постійним попитом.

Електроди відрізняються досить широкою сферою застосування, і завжди затребувані у різних категорій покупців. В даний час все різноманіття електродів можна розділити на шість основних видів. На кожен із цих видів у добровільному порядку може бути оформлений сертифікат. Є тільки одна категорія електродів, які потребують обов’язкової сертифікації – це електроди для знімання біоелектричних потенціалів.

Перш, ніж буде оформлений добровільний сертифікат, виконується санітарно-епідеміологічна експертиза, і видається гігієнічний сертифікат.

При бажанні, можна отримати відмовний лист, який буде документальним підтвердженням того, що дана категорія товарів на території Російської Федерації не потребує обов’язкової сертифікації. Всі ці послуги вам нададуть фахівці нашої компанії.

Сертифікат на електроди

Хочете отримати такий сертифікат, телефонуйте нам: (495) 506-46-17

Сертифікат на електроди

Короткий опис статті: сертифікат на електроди сертифікати сертифікат сертифікація електроди

Джерело: Сертифікат на електроди

Також ви можете прочитати