Різне

Сертифікат на двері, сертифікат відповідності на протипожежні

13.10.2015

Сертифікат на двері, сертифікація протипожежних дверей

Сертифікат на двері, сертифікат відповідності на протипожежні
Сертифікат на двері
є документом, який підтверджує її якість та відповідність діючим технічним вимогам і стандартам. Адже двері виконують також і захисні функції, тому до вибору даної продукції необхідно підходити дуже відповідально.

Двері є елементом конструкції, яка забезпечує або обмежує доступ в замкнутий простір. Класифікація дверей проводиться як за призначенням, так і за матеріалами. Двері можуть бути металеві, скляні, дерев’яні, а також двері для зовнішнього та внутрішнього застосування для різних кімнат і приміщень.

Сертифікація дверей та отримання сертифікату на них носить добровільний характер. Винятком є балконні дверні блоки з дерева, полімерних матеріалів або дерево-алюмінієві, на які повинен бути оформлений сертифікат на двері у відповідності з ГОСТ Р 23166-99 в обов’язковому порядку. На алюмінієві дверні блоки для балконів необхідно оформлювати декларацію про відповідність.

Виробники, які займаються виготовленням протипожежних дверей, повинні отримати сертифікат відповідності на двері в обов’язковому порядку, який оформляється відповідно до вимог техрегламенту про пожежної безпеки. Оформити та отримати пожежний сертифікат на протипожежні двері та інші види можна у відділеннях МНС Росії.

На протипожежні двері зарубіжного виробника у разі оформлення сертифіката необхідно надати до основного пакету установчих документів ще і контракт на поставку, оскільки ці дані буде відображати сертифікат на протипожежні двері. Такий документ оформляється тільки на разові постачання, при повторному наданні продукції вимагається отримання повторного документа. Для дверей, які випускаються імпортними виробниками серійно, необхідно при отриманні сертифіката надати довіреність на право отримання сертифіката на двері від виробника російської фірми, опис продукції, а також документ, який містить інформацію про підтвердження якості даної продукції.

Для підвищення купівельної спроможності багато виробників дверної продукції оформляють на свої вироби добровільний сертифікат на двері. Добровільна процедура має незначні відмінності від обов’язкової сертифікації дверей.

Обов’язковий або добровільний сертифікат на двері оформляється на певний період, що відповідає обраній схемі, по якій проводиться сертифікація дверей. і може мати силу від одного до трьох років. Отримати на двері протипожежні сертифікат та інші необхідні документи, що свідчать про якість і відповідність їх нормам і вимогам ГОСТ Р, можна після проведення аналізів і випробувань в акредитованих лабораторіях.

Короткий опис статті: сертифікат на двері Видача сертифікатів на двері протипожежні в центрі сертифікації ГостРус. Сертифікація протипожежних дверей в короткі терміни. Сертифікат на двері,сертифікація дверей,протипожежні двері сертифікат,двері протипожежні сертифікат

Джерело: Сертифікат на двері, сертифікат відповідності на протипожежні двері, сертифікація дверей

Також ви можете прочитати