Сертифікат якості

Сертифікат на діамант

05.10.2015

сертифікат на діамант

великі діаманти

Що таке GIA сертифікати на діаманти і АГС сертифікати на діаманти? Поодинокі діаманти (не встановлені в кільці або інших виробах), які пройшли сертифікацію GIA (Гемологічний Інститут Америки) або AGS (Американська асоціація ювелірів).

Сертифікат «паспорт» для діаманта, він дає вам інформацію про всіх характеристиках точну вагу, деталі ограновування і якості діаманта. Він точно вказує, всі індивідуальні характеристики каменю. Сертифікати також служать в якості документа, що посвідчує особу діаманта і його цінність.

При покупці діаманта майте на увазі, що сертифікат це не те ж саме що його вартість

Сертифікат не те ж саме, що і ціна. Сертифікат описує якість брілліантова, але це не грошове вираженні на дорогоцінний камінь. У свою чергу, вартість діаманта не дає докладний опис якості діаманта.

Сертифікат на діамант

GIA сертифікат на діамант

Хто видає сертифікати?

Є багато лабораторій з діамантів, які видають сертифікати, але Гемологічний інститут Америки (GIA) і Американська асоціація ювелірів (AGS) є двома найбільш широко известеными і визнаним лидирами в класифікації діамантів у світі.

Не всі сертифікати на діаманти однакові. Якщо ви вирішили купити, не GIA або AGS-сертифіковані діаманти, завжди просіть документи на посвідчують повноваження лабораторії.

І хоча існує багато інших лабораторій сертифікуючі діаманти для споживачів (багато з яких виробляють свої власні звіти класифікації), різні лабораторії мають різні стандарти класифікації, а деякі лабораторії будуть більш поблажливі до їх стандартів, ніж інші. Тому ми рекомендуємо купувати в магазині ювелірних виробів з тими діамантами, які мають сертифікати GIA або AGS. так як ці лабораторії, послідовно демонстрували свою прихильність високим стандартам. Якщо ви вирішили купити діаманти без GIA або AGS-сертифицикатов, то завжди просіть повноваження засвідчують лабораторії.

Навіщо потрібен сертифікат?

При покупці сертифікованих діамантів Ви робите усвідомлений вибір, а так само Ви можите порівняти характеристики діамантів між різними магазинами.

Ви можете порівняти один діамант з певною вагою і якістю з іншими подібного ваги і якості, щоб визначити, який діамант має лудшие характеристики або магазин який Вам більш вигідний за цінами.

[Примітка: Якщо ювелірний магазин пропонує продати вам одиночний діамант без сертифіката, майте на увазі, що це означає, що ви купуєте діамант основоваясь тільки характеристики надані продавцем, і що навчений гемолог або навіть інші ювеліри можуть не погодитися з оцінкою продавця.]

Які форми діамантів є в наявності?

Вільні діаманти легко доступні в великому розмаїтті форм у тому числі: круглий діамант, ограновування багет, ограновування принцеса, ограновування смарагд, овал, груша, маркіз, і у формі серця.

Не знаєте, яка форма підходить саме вам? Дізнайтеся більше про форму діаманта тут.

Короткий опис статті: сертифікат якості

Джерело:
сертифікат на діамант

Також ви можете прочитати