Подарунок сертифікат

Сертифікат бажань для коханої. Робимо подарунковий сертифікат коханому своїми руками, детальне керівництво.

26.09.2015

Сертифікат бажань для коханої людини своїми руками
У чому плюси такого подарунка?

Напевно ви вже добре знаєте свого коханого і в курсі, що йому подобається і чого він бажає. Зробивши оригінальний сертифікат на 5000 балів ви як би матеріалізуєте те, що хотів би він отримати від вас. Крім того, гарний сертифікат, що постійно перебуває на виду, буде нагадувати вам про майбутні радощі або випробуваннях (тут вже все залежить від вашої фантазії) і не дозволить зійти з наміченого курсу.

Інструкція по створенню подарунок

Сертифікат в конверті

Візьміть красивий кольоровий картон, стрічки, намистинки і інші дрібниці для прикраси. Складіть аркуш картону навпіл, подібно листівці, а з його залишків зробіть внутрішній кишеньку, куди ви і вкладіть список бажань. Обкладинку краще прикрасити різними декоративними елементами, використовуючи свій смак і уява.

Підписати лист можна так: «Сертифікат бажань на 5000 балів». Нижче наведіть список бажань, які ви можете втілити для коханої, вказуючи кількість балів поруч з кожним з них. Наприклад, романтична вечеря буде коштувати 1500, чуттєвий масаж – 800, а похід з друзями в бар – 500. Обов’язково уточніть, що ви не будете втручатися в суто чоловічі розваги і не станете дзвонити кожні десять хвилин, щоб з’ясувати, як у нього справи.

Рада! Рекомендується залишити поле порожнім, щоб хлопець міг сам вписати бажане дію в якості бонусу.

Книга бажань

Якщо дозволяє час, можна зробити не маленький сертифікат бажань, а цілу книгу. Замовте макет у фотосалоні або зробіть своїми руками. Тлом можуть послужити ваші спільні знімки або романтичні картинки. Внизу кожен сторінки вкажіть бажання і зробіть лінію відриву, щоб ваш улюблений міг у будь-який момент скористатися тим чи іншим бажанням.

Кілька корисних ідей

Уважно попрацюйте зі списком бажань. Не варто пропонувати те, що ви не зможете втілити в реальність. Особливо це стосується пар, які лише нещодавно почали будувати свої відносини. Наприклад, не має сенсу вказувати у списку пункт «Звільнення від прибирання» якщо ви не живете разом.

Пропонуємо вам орієнтовний список бажань, які можна вказати в сертифікаті для коханої.

 • Романтичну вечерю при свічках
 • Сніданок у постіль
 • Приготування улюбленої страви
 • Розслаблюючі процедури (ванна з піною, еротичний масаж)
 • Перегляд улюбленого фільму
 • Футбольний вечір з друзями
 • Необмежене використання Інтернету
 • Поїздка в інше місто
 • Фотосесія на двох
 • Звільнення від прибирання
 • Стриптиз

Складаючи свій список, не забувайте врахувати власні потреби (наприклад, вкажіть пункт «спільний душ» або «похід в кіно»). Так ви зробите приємне не тільки коханому, але й внесете деяку різноманітність у ваші відносини.

Короткий опис статті: подарунок сертифікат Створюємо подарунковий сертифікат бажань для коханого чоловіка своїми руками. Розповідаємо, як зробити сертифікат або книгу бажань для свого обранця? Ідеї для сертифіката бажань на день народження, 23 лютого.

Джерело: Сертифікат бажань для коханої. Робимо подарунковий сертифікат коханому своїми руками, детальне керівництво. — allWomens

Також ви можете прочитати