Сертифікат на фотосесію

Розіграш сертифікату на фотосесію

25.09.2015

Розіграш сертифікату на фотосесію

Здрастуйте, дорогі друзі!

Запрошую всіх бажаючих прийняти участь у розіграші так званої «цукерочки». «Цукерочкою» називають приз за участь у лотереї. Я вирішила розіграти сертифікат на фотосесію.

Переможець лотереї отримає сертифікат на безкоштовну 1-годинну фотопрогулянку (портретну, дитяче, сімейне або Love Story), яку можна буде влаштувати протягом місяця у містах Пушкіно, Красноармійську та їх околицях. За результатами фотосесії від мене ви отримаєте 30 фото в авторській обробці.

Правила дуже прості, потрібно:

1. Вступити в нашу групу Вконтакте http://vk.com/club16193758

2. Зробити перепост записи на стіні групи з інформацією про проведення розіграшу (тобто натиснути «мені подобається» + «поділитися/розповісти друзям»)

3. Проживати в Пушкіно або Красноармійську або мати можливість приїхати на фотосесію в будь-який з цих міст.

4. Заповнити форму коментарів на цій сторінці (вкажіть ім’я-прізвище, e-mail, в полі сайт напишіть посилання на ваш профіль Вконтакте, в коментарях Ім’я та Місто), після чого я вам присвою ваш щасливий номерок.

Якщо ви пара або сім’я коментар в темі може залишити тільки один представник пари або сім’ї!

ПРИКЛАД ЗАПОВНЕННЯ ФОРМИ:

Ваші коментарі приймаються до 23:59 20 лютого 2013 р.

21 лютого 2013 р. відбудеться РОЗІГРАШ!

Всі номери учасників будуть поміщені в ємність, з якої буде витягнутий номер переможця (постараємося зняти процес на фото або відео).

Поспішайте взяти участь. І удачі всім.

Короткий опис статті: сертифікат на фотосесію Здрастуйте, дорогі друзі! Запрошую всіх бажаючих прийняти участь у розіграші так званої «цукерки». «Цукеркою» називають приз за участь у лотереї. Я вирішила розіграти сертифікат на фотосесію. Переможець лотереї отримає сертифікат на безкоштовну 1-годинну фотопрогулянку (портретну, дитяче, сімейне або Love Story), яку можна буде влаштувати протягом місяця у містах…

Джерело: Розіграш сертифікату на фотосесію

Також ви можете прочитати