Різне

Роздрукувати сертифікат про проходження курсу навчання

24.09.2015

Роздрукувати сертифікат про проходження курсу навчання

При завершенні об’єкта навчання (наприклад, курсу або програми навчання), ви можете роздрукувати сертифікат про проходження курсу навчання. Якщо ви завершили курс, переслідуючи мету отримання атестації, тоді, в залежності від вимог атестації, від вас може знадобитися виконати оцінку курсу, перш ніж ви зможете роздрукувати сертифікат про проходження курсу навчання.

Примітка: Сертифікати про проходження курсу навчання є обов’язковою функцією і не можуть бути включені у вашій системі.

Щоб роздрукувати сертифікат про проходження курсу навчання

    , Виконайте одну з таких дій.

      Якщо курс не для атестації, натисніть МОЇ УСПІХИ на панелі ліворуч. Якщо ви проходите курс для атестації. клацніть Атестація на панелі ліворуч, а потім виберіть Показати хід виконання біля відповідної атестації.

Примітка Якщо ви хочете роздрукувати сертифікат для курсу, який ви пройшли в рамках атестації, важливо роздруковувати його з Галузі атестації SkillPort. Сертифікат, роздрукований з цієї області містить важливу інформацію про атестації, таку як тип оцінки (наприклад, PDU або CPE), кількість оцінок, відповідні логотипи і контактну інформацію. Стандартний сертифікат, роздрукований з МОЇХ УСПІХІВ не містить цієї інформації.

Перейдіть на вкладку Завершені . У стовпці Елементи управління (або у стовпці Дії. якщо ви знаходитесь в області «Атестація»), клацніть Роздрукувати сертифікат про проходження курсу навчання
біля ресурсу навчання, для якого потрібно роздрукувати сертифікат. В меню у вікні браузера, що відображає сертифікат, натисніть Файл | Друк . У діалоговому вікні Друк. клацніть по кнопці Друк .

Короткий опис статті: сертифікат про проходження навчання

Джерело: Роздрукувати сертифікат про проходження курсу навчання

Також ви можете прочитати