Сертифікат безпеки

Проблема з сертифікатом безпеки?. Обговорення на LiveInternet

14.10.2015

Проблема з сертифікатом безпеки?

Четвер, 28 Листопада 2013 р. 15:32 + в цитатник

Проблема з сертифікатом безпеки?. Обговорення на LiveInternet

Користувач, який намагається підключитися до захищених веб-сайтів за допомогою браузера Windows Internet Explorer, може з’явитися таке повідомлення:

Існує проблема з сертифікатом безпеки цього веб-сайту. Сертифікат безпеки цього веб-сайту не був виданий довіреною центром сертифікації.

Причина

Це може відбуватися, якщо годинник на клієнтському комп’ютері встановлений так, щоб дата і час пізніше дати закінчення терміну дії сертифіката SSL веб-сервера.

Рішення

Щоб усунути цю проблему, організація, якому безпечний веб-сайт можна придбати сертифікат для кожного веб-сервера у стороннього постачальника. Або організації можна встановити центр сертифікації Microsoft підприємства в лісі Active Directory. Потім організації можна використовувати центр сертифікації для створення сертифіката для кожного веб-сервера.

Примітка Користувачі клієнтських комп’ютерів, які не належать до лісу Active Directory організації можуть відвідати веб-сайт центру сертифікації для завантаження сертифіката.

Тимчасове рішення

Щоб обійти цю проблему, встановіть сертифікат із власним підписом Microsoft Windows Small Business Server 2003 (Windows SBS) на клієнтському комп’ютері. Щоб зробити це, виконайте такі дії.

 1. У Windows Internet Explorer натисніть кнопку Продовжити для цього веб-сайту (не рекомендовано) .

З’явиться червона адресна рядок і попередження про сертифікат.

 • Щоб відкрити вікно з додатковими відомостями, натисніть кнопку Помилка сертифіката .
 • Натисніть кнопку Перегляд сертифікатів і натисніть кнопку Встановити сертифікат .
 • У вікні попередження натисніть кнопку Так. щоб встановити сертифікат.
 • Примітки

  • В Windows Vista те ж саме відбувається з самозаверяющие сертифікати. Однак можливість установки сертифікатів недоступна Windows Internet Explorer буде виконуватись з правами адміністратора. Щоб зробити це, клацніть правою кнопкою миші піктограму Internet Explorer і виберіть Запуск від імені адміністратора .
  • Коли клієнтський комп’ютер підключається до веб-сервер під керуванням Windows Server 2003, клієнтський комп’ютер використовує центру сертифікації. Клієнтський комп’ютер не використовує інший сертифікат, підписаний центром сертифікації.

  Короткий опис статті: сертифікат безпеки Користувач, який намагається підключитися до захищених веб-сайтів за допомогою браузера Windows Internet Explorer, може з’явитися таке попередження:Існує проблема з сертифікатом безпеки цього веб-сайту. Сертифікат безпеки цього… проблема,сертифікат безпеки,щоденник,коментарі,блог,блоги,проблема,сертифікатом,безпеки?

  Джерело: Проблема з сертифікатом безпеки?. Обговорення на LiveInternet — Російський Сервіс Онлайн-Щоденників

  Також ви можете прочитати