Різне

Придбати подарункові сертифікати в Брокард Киеве.DarLink.com.

02.10.2015

Подарункові сертифікати «Brocard»

Brocard – це мережа магазинів елітної парфумерії та косметики від відомих світових брендів. Неодноразовий переможець премії «Вибір Року», завдяки високому рівню обслуговування і широкого асортименту товарів. Тут Ви зможете знайти всі новинки від відомих брендів: Chanel, Adidas, Alessandro International, Givenchy, Kenzo, Pupa, Nina Ricci і інші. Компанія націлена на те, щоб постачати найкращі, ексклюзивні і якісні товари на наш простір.

Мережа магазинів Brocard налічує близько 60 магазинів, що дозволить Вам знайти «свій Brocard». Інтер’єр магазину в стилі Hi-tech і організація торгівлі Open service – створені для Вашого комфорту і зручності. Зручний поділ асортименту допоможе Вам без проблем вибрати потрібний товар. На сьогоднішній день близько 400 000 чоловік по всій Україні є постійними клієнтами мережі магазинів BROCARD. Ви також можете стати одним із щасливчиків, які користуються товарами Brocard. Подарункові сертифікати » Brocard – це можливість зануритися в світ справжньої і ексклюзивної парфумерії.

Подарункові сертифікати Ви можете подарувати своїм близьким, які проживають у таких містах як: Київ, Харків, Дніпропетровськ, Донецьк, Одеса, Луцьк, Рівне, Житомир, Львів, Тернопіль, Хмельницький, Вінниця, Івано-франківськ, Чернівці, Черкаси, Кременчук, Луганськ, Кривий Ріг, Запоріжжя, Маріуполь, Миколаїв. При оплаті сертифіката за безготівковим розрахунком, його вартість збільшиться на 6%.

Короткий опис статті: сертифікат брокард Ви можете придбати подарункові сертифікати » Брокард в нашому інтернет-магазині darlink.com.ua, подаруйте його своїм близьким, які проживають в наступних містах: Київ, Харків, Дніпропетровськ, Донецьк, Одеса, Луцьк, Рівне, Житомир, Львів, Тернопіль, Хмельницький, Вінниця, Івано-франківськ, Чернівці, Черкаси, Кременчук, Луганськ, Кривий Ріг, Запоріжжя, Маріуполь, Миколаїв.

Джерело: Купити подарункові сертифікати » Брокард в Києві|DarLink.com.ua

Також ви можете прочитати