Без рубрики, Різне

Послуги нарколога та психіатра — 250 грн .

04.04.2017

На території України, для підтвердження професійної придатності та з метою працевлаштування на ряд посад (охоронця, водія, лікаря, вчителя тощо) необхідно пройти медичну комісію і отримати сертифікат нарколога і психіатра. Це нескладна маніпуляція, підтверджує вашу емоційну стабільність та стресостійкість.

Необхідність доведена

Заміна або оформлення водійського посвідчення, працевлаштування, вирішення або перереєстрація зброя – це основні процеси, при яких необхідна довідка від психіатра або нарколога, підтверджує ментально урівноважений стан випробуваного. Даний документ необхідний ще у багатьох структурах, що мають відношення до зброї або безпеці громадян. Але де краще купити сертифікат нарколога в Києві? Звичайно, в нашій клініці! Ми працюємо у відповідності з вимогами та нормами чинного законодавства і видаємо документацію державного зразка.

Особливості отримання документації

Для отримання зазначеного документа необхідно звернутися із зазначеними нижче документами:

  • Паспорт.
  • Військовий квиток або приписне свідоцтво (для чоловіків).

Без даних документів видача сертифіката, як і проведення огляду, неможливо.

Щоб потрапити на прийом – достатньо зателефонувати або завітати в наш медичний центр та записатись. Адміністратор видасть вам талон, в якому вказується час відвідування та номер кабінету, в який вам слід підійти. Стандартно, процедура огляду здійснюється комісією з трьох осіб, але в рідкісних випадках можливий і прийом всього одним фахівцем. Після повноцінного вивчення профілю хворого і оцінки його фізичного і психічного стану, лікар заповнює підсумкове висновок і видає сертифікат психіатра або нарколога, запевняючи його підписом і особистою печаткою. Потім, необхідно звернеться в реєстратуру для повного підтвердження достовірності цього документа гербовою і прямокутної друку.

Перед оформленням даної довідки необхідно пам’ятати, що комісія лікарів в муніципальних лікарнях проводить огляди не щодня і цілком ймовірно, що з-за нестабільного графіка прийомів і живої черги процес затягнеться на тривалий час. У випадку, якщо вам необхідна довідка від психіатра терміново, пропонуємо скористатися послугами нашої клініки. МедСтрахСервис займається оформленням різноманітних довідок про стан здоров’я. Ми пропонуємо вам не витрачати власний час на довгі черги в міських лікарнях, а звернутися до нас і отримати повністю готовий документ протягом декількох хвилин.

У МедСтрахСервис ви можете швидко і якісно пройти комісію і купити сертифікат психіатра (Київ) державного зразка. Також у нас можна придбати довідку від нарколога. Наші фахівці – сертифіковані лікарі, вони не тільки проведуть повноцінний огляд, але і проконсультують з питань, що вас цікавлять. Більше не потрібно підлаштовувати свій графік або стояти в чергах! Достатньо зателефонувати до нас і записатись на зручний час. Вся процедура оформлення медичної довідки займе не більш півгодини. В результаті, ви отримуєте документ з укладенням стані здоров’я в короткі терміни і за помірною ціною.

Телефонуйте! Ми працюємо без вихідних.

Сертифікат наркологаПослуги нарколога та психіатра — 250 грн .

Довідка психіатраПослуги нарколога та психіатра — 250 грн .

Короткий опис статті: скільки коштує сертифікат відповідності ? ??? ????? ???????? ??????????? ??????? ?? ???? ?????????????? ????????????. ?? ???????? ?? ????????? ?????????? ???? ???????? ??? ??????? ?? ?????? ??????????? ???????.

Джерело: Послуги нарколога та психіатра

Також ви можете прочитати