Сертифікат безпеки

Помилки сертифіката на Symbian і методи їх вирішення

15.09.2015

Помилки сертифіката на Symbian і методи їх вирішення

Користуючись своїм Symbian смартфоном, Ви можете часто стикнутися з такою помилкою як «помилка сертифіката» або щось подібне, ця стаття для того і придумана, щоб трохи пояснити що це за помилки, і як з ними боротися.

Ви часто можете зустрітися з такими помилками, у разі якщо завантажуєте до себе на смартфон Nokia ігри або ж програми для Nokia. але коли виходить помилка сертифіката Nokia, і не завжди ви можете знати, як вирішити проблему, адже з такими помилками боротися легко, тільки треба знати як!

А що взагалі таке сертифікат? Це файл, за допомогою якого ви зможете підписати додаток, і звичайно ж, сертифікат, річ особиста, тому що у кожного смартфона він один, а прив’язується до телефону він, з допомогою IMEI.

Якщо ж у вас немає можливості дістати даний сертифікат Nokia, не варто витрачати час даремно, адже існують способи обійтися і без сертифіката, як це зробити, ви можете почитати в статті «Злом смартфонів Nokia на Symbian Belle », описаний там спосіб діє для всіх смартфонів Nokia. з цього, не бійтеся і читайте уважно, після чого робіть повноцінний злом Nokia.

Помилки сертифіката на Nokia, як вирішити проблему з ними?
Термін дії сертифіката закінчився

найпоширеніша і найбільш легко вирішувана проблема. Ця помилка часто вилітає в тих випадках, коли сертифікат, яким підписано додаток, вже прострочений. З цього, назва помилки говорить сама за себе.

Для вирішення цієї помилки, потрібно поміняти дату в телефоні, наприклад, рік тому, якщо дана помилка виникає знову і знову, варто трохи пограти з датою.Якщо все пройде успішно, можете поставити дату назад і радіти встановленим додатком.

Термін дії сертифіката ще не настав

Дана проблема вирішує таким же шляхом, як і в першому пункті. Справа в тому, що сертифікат, яким саме додаток вже підписано, але ще не почала діяти. У більшості дана помилка вискакує в тих випадках, коли додаток було підписано новим сертифікатом, і в телефоні збилася дата, або ж дата була змінена для вирішення попередньої проблеми.

Для вирішення подібної помилки, варто насамперед переглянути дату, якщо дата варто коректно, тоді сертифікат «дуже» новий. І що б цей додаток перестало вибивати цю помилку треба поміняти дату наперед, наприклад на місяць. Коли все пройде успішно, ставимо дату назад, і радіємо встановленим додатком.

Установка заборонена. Сертифікат

Ця помилка повідомляє про те, що вами не була відключена перевірка сертифіката в менеджері додатків.

Для того, щоб вирішити цю проблему, потрібно перейти: Диспетчер додатків -> Параметри -> Установка програм (виставляємо на «Все»). Після чого перевірка сертифікатів на вашому смартфоні відключена, і ви можете спокійно встановлювати ігри для телефонів Nokia .

Помилка в сертифікаті — зверніться до постачальника програми.

Ця помилка створена для того, щоб повідомити користувачу, що даний додаток не підписано сертифікатом взагалі.

Дану проблему можна вирішити тільки двома способами, в першому з яких потрібно «Підписати додаток особистим сертифікатом», а другим «Зламати смартфон».

При спробі установки програми, ваш смартфон намагається з’єднатися з Інтернетом.

Ця помилка вискакує знову ж таки із-за не відключеній перевірки сертифіката. Під час установки програми, операційна система Symbian намагається підключитися до особистого сервера, і перевірити справжність сертифіката.

Що ж на цьому поки все, по суті, я описав всі помилки, які можна зустріти при установці додатків. Якщо у Вас раптом виникне інша помилка її в коментарях, після чого вона буде додано у список, з методом її рішення.

Не забувайте, що ви так само можете дізнатися від нас як підписати додаток сертифікатом. повірте, зробити це дуже легко!

автор: wizion | Категорія: Статті | Переглядів: 19522 | Коментарів: 1 |

Короткий опис статті: сертифікат безпеки Користуючись своїм Symbian смартфоном, ви можете часто стикнутися з такою помилкою як «помилка сертифіката» або щось подібне, ця стаття для того і придумана, що б трохи пояснити чт стаття, дана, подібне, щось, придумана, трохи, боротися, помилки, пояснити, сертифіката, помилка, смартфон, Symbian, своїм, можете, часто, помилкою, такий, зіткнутися, Користуючись

Джерело: Помилки сертифіката на Symbian і методи їх вирішення

Також ви можете прочитати