Сертифікат на масаж

Подарунковий сертифікат зразок текст

12.10.2015

Подарунковий сертифікат — шаблони — microsoft office

Максимально 20 карток(по 10 на кожній стороні візитки а4). Звертайтеся до нас ми домовимося, і будемо працювати! Ви можете задати додаткові запитання будь-яким зручним способом зробіть замовлення від 1000 карток до нового року та отримайте знижку від 10. Дарує ручкам ніжний догляд і приємні ощущенияеще довгий час після процедури збережуться на вашій шкірі.

Подарунковий сертифікат омолоджуючий догляд для шкіри особи ця програма догляду подарує свіжість і підтягнутість шкіри, відпочинок від міської суне — маска омолоджуюча на основі олії зародків пшениці — крем. Якщо є готовий рекламний текст, не мучитися поділом його на рядки або використовувати як буфер між сторонами, наприклад, для створення англійського варіанту візитки. Замовити подарунковий сертифікат можна по телефону приклади подарункових сертифікатів на масаж, косметологію, spa від studio relax (м.

Подарунковий сертифікат можна придбати на касі магазину або на сайті в якості подарунка. Studio relax (масаж, косметологія, spa) — подарункові сертифікати у вас є можливість подарувати будь-яку процедуру для цього потрібно придбати подарунковий сертифікат. Для продовження вам необхідно погодитися з угодою я прочитав, зрозумів і погодився з угодою буду друкувати на домашньому або офісному принтері буду друкувати у друкарні, фотолабораторії після отримання посилання на скачування збережіть зображення на робочий стіл.

Натисніть зазначену вище посилання дивіться також, щоб переглянути схожі шаблони. Щоб змінити колір, просто скористайтеся вбудованими колірними темами на вкладці дизайн стрічки. Оновіть свої особисті дані, замінивши стандартний текст або натиснувши через мишу на вміст поля і набравши над ним. Задайте перерахування змінних даних через крапку з комою, в одному рядку — дані однієї картки. Увага! Якщо карток більше 10, необхідно створити точно такий же шаблон другої сторони(сторона 2). Подарунковий сертифікат-це карта з фіксованим або вільним номіналом, має обмежений термін дії і дозволяє покупцеві вибрати подарунок з величезного асортименту, представленого в магазині.

Подарунковий сертифікат зразок текст

Додано: 24 Груд 2014 від: [A.T. H. F]™ DEZERTIR

Короткий опис статті: сертифікат на масаж Використовуйте цей барвистий шаблон подарункового сертифіката, щоб створити особистий подарунковий сертифікат до дня народження або за іншою.

Джерело: Подарунковий сертифікат зразок текст

Також ви можете прочитати