Магазин подарункових сертифікатів

Подарунковий Сертифікат від магазину Єва, Сертифікат Єва

15.10.2015

Подарунковий Сертифікат від магазину Єва

Подарунковий сертифікат — еквівалент грошовоï суми (50, 100 та 250 гривень). Подарунковий сертифікат — ε підтвердженням про внесення авансового платежу та надаε його власнику право на придбання товару у лініï магазинів «EVA» на суму, яка еквівалентна номіналу Подарункового сертифікату та у межах рядок його діï.

Продажів Сертифікату

1. Подарунковий сертифікат, що реалізуεться у магазинах «EVA» компаніï ТОВ «РУШ» випускаються в трьох номіналах: вартістю 50, 100, 250 грн.

2. Відпускна ціна Сертифікату відповідаε його номіналу.

3. Придбати Сертифікат Ви можете у всіх магазинах «EVA»

4. Вам необхідно отримати у продавця: a. Касовий чек b. Сертифікат та «Інструкцію щодо використання Подарункового сертифікату» розміщені у конверті.

5. При придбанні Сертифікату ніякі знижки не застосовуються.

6. Сертифікат придатний до обміну на товар наступного дня після його продаж.

Обмін Сертифіката

1. Обміняти Сертифікат на товари Ві маεті можливість в усіх магазинах «EVA»

2. Звертаεмо Вашу увагу, що у разі обміну Сертифікату на товари, вартість яких нижча за його номінал, грошовий залишок Вам не повертаεться.

3. Якщо вартість товару перевищуε номінал Сертифікату, Вам необхідно здійснити доплату в касу магазину готівкою чи за допомогою пластиковоїï картки, сума якоï ε різниця між ціною подібного Вами товару i номіналом Сертифікату.

4. У випадку, коли неможливо перевірити дійсність наданого Вами на обмін Сертифікату через те, що він був наданий для обміну у пошкодженому стані, i не можна ідентифікувати його номінал чі номер, — Сертифікат в обмін на товар не приймаεться.

5. Сертифікат не підлягаε обміну на грошовий еквівалент та на Сертифікат іншого номіналу.

6. Здійснивши обмін Сертифікату на товар, Ви отримуεті товарний чек на повну суму придбаних товарів, що такε право на обмін товару у разі його не належноï якості.

7. При обміні Сертифікату на товар у регіонах Киïв, Одеса та Іллічевськ можливе застосування знижки у обсязі 5% за умови пред»явлення бонусноï картки.

8. Подарунковий сертифікат повинен бути використаний у термін, який зазначений на ньому.

Купуючи Сертифікат, Ві підтверджуεті згоду з умовами ціεï Інструкціï ТОВ «РУШ» ІПН: 320077404634 м. Дніпропетровськ вул. Жуковського, 6А

Термін використання: до 31.12.2011 року

Короткий опис статті: магазин подарункових сертифікатів Подарунковий Сертифікат від магазину Єва, Сертифікат Єва Подарунковий Сертифікат від магазину Єва, Сертифікат Єва

Джерело: Подарунковий Сертифікат від магазину Єва, Сертифікат Єва

Також ви можете прочитати