Сертифікат на фотосесію

Подарунковий сертифікат . Весільний фотограф в Москві

29.09.2015

Професійна фотосесія є безпрограшним варіантом в якості подарунка для близької людини або колеги по роботі, для друга, подруги, батьків. Такий подарунковий сертифікат підійде для будь-якої святкової події. Багато дівчат мріють опинитися в ролі моделі і отримати чудові якісні фотографії! Для фотосесії я зазвичай запрошую висококласного візажиста, який робить професійний макіяж і зачіску, орендую кращі студії з красивим інтер’єром. У літній час можна влаштувати фотосесію на вулиці, якщо дозволяє погода. У мене завжди на прикметі є красиві місця в Москві і найближчому Підмосков’ї.

Фотосесія лав-сторі буде прекрасним доповненням до весільної зйомки, а якщо у вас на весіллі з якихось причин не було фотографа, або вас не влаштували фото, – це чудовий спосіб зробити спільну фотосесію після весілля, або влаштувати фотосесію на річницю. Кожен подарунковий сертифікат на love-story робиться вручну спеціально для вас.

Ще один незвичайний подарунок – сертифікат на фотоурок. Багато хто сьогодні захоплюється аматорською зйомкою, набувають хороші камери. Розібратися ж у налаштуваннях дзеркального фотоапарата не так просто. На вивчення азів обробки фотографій теж йде багато часу, якого завжди не вистачає. Подарунковий сертифікат на фотоурок можна презентувати людині, який захоплюється зйомкою, але не готовий відвідувати довгі фотокурси.

Отже, існує 4 варіанти подарункових сертифікатів. Зразкові ціни:

вартість портретної фотозйомки – від 8000 руб.,

love-story – від 10000 руб.,

фотоурока – від 1500 руб. (докладніше про індивідуальні уроки читайте в розділі Фотошкола ).

Короткий опис статті: сертифікат на фотосесію Професійна фотосесія є безпрограшним варіантом в якості подарунка для близької людини іл? зотов олексій, олексій зотов, фотограф, весільний фотограф, зеніт, весільні фото. фотограф на весілля москва, портрети,фото на плівку, заходи, плівкові фотографії, фотограф на Самуї, фотосесії на Самуї, photographer samui

Джерело: подарунковий сертифікат | Весільний фотограф в Москві

Також ви можете прочитати