Сертифікат в салон краси

Подарунковий сертифікат в салон краси та спа салон. Зразки подарункових

25.09.2015

Подарунковий сертифікат в салон краси та спа салон: інструкція по застосуванню
Популярне по темі:

Не встигли наші улюблені клієнти відпочити після новорічних свят, як наспіли інші – День всіх закоханих, 23 лютого і 8 березня. Знову потрібно думати про подарунки. Хотілося б в одному місці придбати подарунки для всіх: і для другої половини, і для батьків, і для дітей, для друзів і колег. Здається, що знайти таке місце складно. Виявляється – ні. Це чудове місце – салон краси. А чарівний подарунок, який підходить всім, – це подарунковий сертифікат.

Суть питання

Багато салонів краси пропонують різні варіанти подарункових сертифікатів. Вони різноманітні як за вартістю по різних послуг, так і за оформленням.

У чому плюси подарункового сертифіката в салон краси?

 • він підходить всім. Будь-якому клієнту ви знайдете, що запропонувати, адже асортимент послуг будь-якого салону досить широкий.
 • може бути на будь-яку суму (що зручно для дарувальника);
 • це актуальний подарунок;
 • зазвичай він дуже красиво оформлений, і його приємно дарувати.

Але для того, щоб ви могли запропонувати клієнтам, він має у вас бути. А щоб клієнт захотів його у вас купити, він повинен бути привабливим зовні.

У наших партнерів дуже здорово реалізований сервіс з управління салоном краси. Нещодавно вийшло оновлення програми і тепер в ній є широкий набір інструментів по застосуванню купонів, бонусів, знижок і сертифікатів. Переконайтеся в цьому самі

Оформлення подарункового сертифіката в салон краси та спа-салон

Саме головне — у нього повинна бути шикарна поліграфія. Шикарна, але відповідна (відповідна) рівню саме вашого салону. Навіть якщо у вас перукарня економ-класу, сертифікат, роздрукований на домашньому принтері, — це зовсім не те, що ви повинні пропонувати клієнтам. Крім того, зовнішній вигляд вашого сертифіката також має певні правила. Все має бути оформлено в стилі і колірній гамі вашого салону, іншими словами — з повною відповідністю бренду вашої організації. Якщо у вас чисто чоловічий салон. інтер’єр оформлений в стилі мінімалізму, колірна гамма графіт і холодний беж, то цю ж стилістику і колірну гамму ви зберігаєте в подарунковому сертифікаті.

Папір для сертифікатів вибирається щільна. як на листівки. Гладка, тиснені, з блиском, матова — вибір зараз величезний. Папір вибирайте спільно з дизайнером і прислухайтеся до його порад. Папір не обов’язково повинна бути дорогою, але неодмінно — виглядати гідно.

Що зазвичай вказують в подарунковий сертифікат в салон краси:

 • номінальну суму або
 • фіксований набір послуг (наприклад, стрижка, відновлююча маска для волосся та укладка) або
 • курс послуг (наприклад, курс 12 процедур масажу)
 • строк дії (місяць, три місяці, півроку, рік)
 • порядковий номер для обліку
 • адреса та телефон салону
 • умови використання.

Зразки подарункових сертифікатів салонів краси

Подарунковий сертифікат в салон краси та спа салон. Зразки подарункових
Зразок подарункового сертифіката (1 фальц). Лицьова сторона

Подарунковий сертифікат в салон краси та спа салон. Зразки подарункових
Зразок подарункового сертифіката (1 фальц). Тильна сторона

При створенні сертифіката ви можете відразу друкувати номінальну суму, на яку можна його купити (1 000 руб. 3 000 крб. і 5 000 руб. і так далі), так і залишити поле під суму порожнім і заповнювати його в міру необхідності.

Коментар експерта: Олена Миронова, директор салону краси «ZеркАло» (Липецьк): «Порядковий номер сертифікатів зазвичай вказуємо в нижньому лівому кутку. Що стосується особливостей друку — ми друкуємо на оксамитової папері фольгою. Тираж зазвичай близько 50 штук за раз замовляємо, потім додруковуємо по мірі необхідності. Суму для подарунка пропечатываем відразу — пусте поле не залишаємо. Номінал 500, 1 000, 1 500, 2 000, 3 000, 5 000 рублів і VIP — на яку суму. Її відмовляємо з дарувальником і фіксуємо у себе в програмі. Також у нас є сертифікати на послуги для тих, хто не бажає показувати суму, скажімо — сертифікат на послугу манікюру, педикюру, кератинового обгортання волосся, стрижки жіночого, чоловічого, лікувального покриття нігтів, абонементи на солярій на 30,40,50,60 хвилин. З допомогою таких сертифікатів дарувальник може надати увагу комусь, не витративши при цьому значного бюджету. Так ми обіграли цей пікантний момент особливо невеликої суми ».

Навіщо потрібен серійний або порядковий номер
Сума сертифіката
Упаковка

Подарунковий сертифікат необхідно красиво упакувати. Його можна просто перев’язати стрічкою або навіть замовити під нього гарні конверти. Якщо вам більше подобається варіант з конвертом, не забудьте, що конверт повинен бути парою з сертифікатом, тобто необхідно аналогічне відповідність бренду.

Грамотне інформування

Не забувайте розповідати про сертифікати всім клієнтам. Зразок подпрочного сертифіката салону краси завжди тримайте на стійки ресепшен. Адміністратори повинні звертати увагу клієнтів на те, що в салоні є подарункові сертифікати, а в передсвяткові дні вони нагадують про це клієнтам, які приходять в салон, або телефонують. Одночасно варто робити розсилку по e-mail і смс, розміщувати інформацію на сайті та в соціальних мережах.

Приклад рекламного слогана подарункового сертифіката:

«Хочете порадувати свою другу половинку? Зробити приємний подарунок рідним, подрузі або колезі? Прекрасний вибір — подарунковий сертифікат салону краси! А якщо ви не встигаєте придбати подарунок в магазині, то сертифікат ще й зручний подарунок!».

Чотири факти, про які варто знати :

 1. Оптимальніше всього використовувати сертифікат, зовні схожий на листівку — з одним фальцем (складений) та необхідною інформацією всередині.
 2. Сертифікат можна перев’язати стрічкою. Колір обирає клієнт, або за замовчуванням він єдиний для всіх — зазначимо, що колір стрічки також повинен відповідати гамі, згідно з якою надрукований сертифікат.
 3. Для салонів середнього рівня варто задуматися про те, робити чи парний конверт — він збільшує собівартість сертифіката.
 4. Разом з тим, не варто давати подарунковий сертифікат в спа-салон або салон краси без будь-якої упаковки, оскільки його легко привести в непрезентабельний вигляд. Пропонуйте клієнтам невеликі яскраві поліетиленові пакети зі святковою тематикою, туди і складайте сертифікат, перев’язаний стрічкою. Крім нього в пакет можуть потрапити: візитка і календарик салону, а також маленька шоколадка з побажанням (такі шоколадки можна роздавати всім вашим клієнтам).

Любите своїх клієнтів: і тих, які у вас є зараз, і тих, які у вас будуть. І вони дадуть відповідь вам взаємністю. Якщо клієнти купують ваші сертифікати, значить — їм у вас подобається, і вони рекомендують салон своїм друзям, близьким і знайомим. А що може бути краще для цього салону? Тільки те, що людина, яка прийшла з подарунковим сертифікатом на послуги, стане постійним клієнтом.

Текст: Наталія Колокольцева, підприємець, директор перукарського салону «Настрій» (Саратов)

Коментар Олени Миронової взяла Марія Шахова

Короткий опис статті: сертифікат в салон краси Не встигли наші улюблені клієнти відпочити після новорічних свят, як наспіли інші – День всіх закоханих, 23 лютого і 8 березня. Знову потрібно думати про подарунки… Хотілося б в одному місці придбати подарунки для всіх: і для другої половини, і для народить подарунковий сертифікат в салон краси, зразки подарункових сертифікатів салонів краси

Джерело: Подарунковий сертифікат в салон краси та спа салон. Зразки подарункових сертифікатів салонів краси

Також ви можете прочитати