Подарунок сертифікат

Подарунковий сертифікат, придбати подарунковий сертифікат на покупку

29.09.2015

Подарунковий сертифікат

НАШ ПОДАРУНКОВИЙ СЕРТИФІКАТ ГАРАНТУЄ МАГІЧНИЙ ЗБІГ БАЖАНЬ —

ПОДАРУВАТИ ПОДАРУНОК І ОТРИМАТИ ПОДАРУНОК!

Кожна жінка індивідуальна і неповторна. Тому не дивно, що часом так важко вибрати для неї потрібний подарунок. Існує універсальний сюрприз, який можна піднести жінці, не хвилюючись, оцінить вона його чи ні? Звичайно, так! І це — подарунковий сертифікат. завдяки якому всі мрії стають реальністю.

Багато чоловіків скаржаться, що зазнають труднощі при покупці подарунка для жінок, адже не знають напевно, сподобається їм сюрприз. Але незалежно від характеру або віку дами важливо пам’ятати, що подарунок для неї має бути не лише оригінальним, але і корисним. І таким подарунком, без сумніву, є жіноча нижня білизна .

Подарункові сертифікати на покупку жіночої білизни в інтернет-магазині жіночої нижньої білизни і купальників «Магія»

магазині «Магія» (р. Київ, Русанівська Набережна, 8)

номіналом

300гривен, 500гривен, 1000гривен.

Звертаємо Вашу увагу, що доставка сертифіката платна. Вартість — 25гривен ,незалежно від номіналу. В подарунковий комплект входить подарунковий конверт, подарунковий сертифікат, дисконтна картка в подарунок.

Також Ви можете вибрати отримання сертифіката по електронній пошті, попередньо оплативши його номінал і роздрукувати надісланий вам по електронній пошті файл з сертифікатом. Одержувач сертифікату зручним йому способом зможе оформити замовлення в нашому магазині, попередивши при оформленні менеджера про наявність сертифіката повідомивши його номер.

Короткий опис статті: подарунок сертифікат НАШ ПОДАРУНКОВИЙ СЕРТИФІКАТ ГАРАНТУЄ МАГІЧНИЙ ЗБІГ БАЖАНЬ — ПОДАРУВАТИ ПОДАРУНОК І ОТРИМАТИ ПОДАРУНОК! Подарункові сертифікати на покупку жіночої білизни номіналом 300гривен, 500гривен, 1000гривен. Подарунковий сертифікат на покупку жіночої білизни, придбати подарунковий сертифікат, подарувати подарунковий сертифікат, подарунковий сертифікат на покупку в інтернет магазині жіночої білизни

Джерело: Подарунковий сертифікат, придбати подарунковий сертифікат на покупку жіночої білизни

Також ви можете прочитати