Купити подарунковий сертифікат

Подарунковий сертифікат, photographer Vitaly Mironets

13.10.2015

Подарунковий сертифікат


Та подарункові сертифікати на фотосесію зразка 2015р. Всі сертифікати надруковані на цупкому папері, вони двосторонні, в теплих тонах — виглядає дорого коли тримаєш в руках. Розмір подарункового сертифіката збігається з конвертом державного зразка. Придбати сертифікат можна в будь-який час в будь-якому місці міста (бажано метро або центр міста)

Хочете зробити коханим або близьким незабутній подарунок? Не ламайте голову, замовте подарунковий сертифікат на студійну фотосесію! Це оригінальний подарунок і ідеальне рішення для креативного подарунка.

Часто бувають ситуації, коли у вашого улюбленого людини, друзів, близьких, друзів, співробітників, партнерів по бізнесу, наближається знаменна дата або просто свято наближається, а ви знаходитесь у скрутному становищі, тому що не можете придумати якийсь оригінальний і цікавий подарунок подарувати?

Наші подарункові сертифікати на студійну фотосесію діляться на кілька видів:

Ось кілька варіантів:

Подарунковий сертифікат «Класик» :

1 годину зйомки у фотостудії United Art Hall або на вулиці, 1-4 образу, близько 100 знімків, 15 оброблених фотографій

450грн (включена оренда студії)
Подарунковий сертифікат «СТАНДАРТ» :

2 години в фотостудії United Art Hall або на вулиці, 3-7 образу, близько 150 знімків, 20 фотографій у ретуші

або 1 годину зйомки, близько 100 знімків і 15 ретуші + професійний візаж+послуги перукаря (на вибір)

800грн (включена оренда студії)
Подарунковий сертифікат «ПРЕМІУМ» :

2 годинна фотосесія в United Art Hall, близько 150 знімків і 25 ретуші + професійний візаж

або 1 годину зйомки у стилі НЮ, близько 100 знімків і 25 ретуші + професійний візаж

1000грн (включена оренда студії)

Згідно загальноприйнятого етикету, на подарункових сертифікатах ціна не вказується.

Щасливий власник подарункового сертифіката може здійснивши свої задумки з фотографом від Креатив-Студії VKadre протягом місяця від поставленої дати на сертифікаті. Запис на фотосесію здійснюється заздалегідь по телефону.

Придбати подарунковий сертифікат на фотосесію в Харкові можна по телефону 068-889-26-75 або в розділі контакти фотостудииVKadre

Не ламайте голову, що подарувати близьким, адже ви знайшли нашу фотостудію і замовити наш подарунковий сертифікат – це вдале рішення. Час проведений, любителям фотографуватися, у нас буде радісним та незабутнім.

Ми пропонуємо вашій увазі подарункові сертифікати на професійну фотосесію зі знижкою 20% в святкові дні! Це приголомшливий подарунок, адже професійна студійна фотосесія дає, не тільки якісно фотографії, а також хороші емоції і настрій, посмішки і радість, позитивні спогади, зафіксовані на довгу пам’ять.

Ви отримуєте можливість подарувати вашим друзям або колегам відчути себе в ролі фото-моделі, скористатися послугами професіоналів: стиліста-візажиста, перукаря, бодіарту.

Фотосесія проводитсяпрофессиональным фотографом в студії, обладнаній студійним світловим обладнанням або в локації (вулиця, природа, руїни) в залежності від умов послуги. Після зйомки проводиться професійна ретуш.


Зробіть креативний подарунок, який не може не сподобається!

Додати коментар Скасувати відповідь

Короткий опис статті: купити подарунковий сертифікат

Джерело: Подарунковий сертифікат — photographer Vitaly Mironets