Купити сертифікат

Подарунковий сертифікат на жіночу білизну. Нижня білизна в подарунок дівчині .

30.09.2015

Подарунковий сертифікат на жіночу білизну «Одрі»
03 грудня 2014 р. о 15:22:08

Вибирати подарунок завжди важко, це стосується найрізноманітніших речей. Деяким людям важко підібрати щось для себе, відразу виникає багато питань: чи відповідає ціна якості, чи це дійсно вдалий варіант, підійде.

Вибирати речі для іншої людини ще складніше, особливо коли його або її немає поруч. Нижня білизна в ряду корисних, але складних у пошуку подарунків займає одне з перших місць. Коли ми любимо когось, так важливо вибрати щось дійсно вдале! А дарувати жінці білизна — вишуканий жест, в чомусь дуже романтичний. Але складність у тому, що підібрати білизну не на себе нелегко. Адже якщо ви хочете зробити сюрприз, ви не будете вести даму на примірку, перш ніж щось дарувати. Чоловікам досить важко вибрати жіночу білизну в подарунок: найчастіше вони губляться

Саме для таких випадків придуманий подарунковий сертифікат в магазин нижньої білизни. Ви сплачуєте фіксовану суму і вручаєте замість подарунка лист якісного паперу з хорошою печаткою, на яку адресат подарунка зможе отримати будь-які вподобані речі в конкретному магазині.

Це — гарантія того, що подарунок точно сподобається і буде з задоволенням носитися. Подарункові сертифікати на білизні — це спосіб подарувати не тільки річ, але і радість шопінгу, турботу і повагу до смаку тієї, кому призначений подарунок.

Якщо не знаєте, що подарувати — вибирайте подарункові сертифікати на нижню білизну.

Нижню білизну в подарунок дівчині — це легко

У будь-яких стосунках рано чи пізно настає момент, коли чоловік відчуває, що варто було б подарувати білизна. Поради, як вибрати нижню білизну дівчині в подарунок, повно в Інтернеті — від справжніх інструкцій текстом, порівнянних з підручником вищої математики, до відеороликів. Вам запропонують таємно робити заміри і вивчати етикетки на її трусиках, збирати інформацію, як ніби ви досвідчений розвідник і так далі.

Але, поряд з можливістю вибрати нижню білизну в подарунок дівчині, у нас є можливість придбати і вручити подарунковий сертифікат на жіночу білизну. Деякі соромляться такі сертифікати дарувати, тому що їм це здається проявом неуваги — як дати певну суму грошей і попросити її придбати собі подарунок самій.

Насамперед, сертифікат відрізняється від грошей у конверті тим, що він діє тільки в конкретному салоні, перукарні чи магазині — в даному випадку, мова йде про «Одрі». Це означає, що ви шукали, де купити подарунок, вибирали, ознайомилися з асортиментом, і проявили турботу, підшукуючи місце, яке сподобалося б їй. Поряд з турботою ви також проявили повагу до її смакам і потребам, надавши остаточний вибір самого подарунка. Можна намагатися вгадати, що їй сподобається, можна попросити «замовити» подарунок безпосередньо, а можна подарувати сертифікат. Це красиво!

Сертифікат можна купити в будь-якому з салонів «Одрі» або замовити онлайн, не виходячи з дому простим натисненням іконки «Задати питання» і заповненням форми або за телефонами (057) 340 32 56.

Правила користування сертифікатом «Одрі»:

1. Сертифікат дає право придбати товари (білизна, аксесуари) в будь-якому з салонів «Одрі» на суму, вказану в сертифікаті.

2. Якщо товару більше, ніж на зазначену суму, то доплату можна внести прямо в магазині.

3. Сертифікат обмінюється тільки на продукцію магазину і не повертається. Сертифікат дійсний, тобто його можна використовувати протягом 3-х місяців (92 дні) з моменту покупки.

Короткий опис статті: купити сертифікат Пропонуємо вам подарункові сертифікати магазину жіночої нижньої білизни ‘Одрі’. Гарантія того, що білизна буде в пору і таким, як треба. подарунковий сертифікат на нижню жіночу білизну

Джерело: Подарунковий сертифікат на жіночу білизну. Нижня білизна в подарунок дівчині | Одрі

Також ви можете прочитати