Сертифікат на фотосесію

Подарунковий сертифікат на фотосесію Як зробити незвичайний і

10.10.2015

Подарунковий сертифікат на фотосесію. Як зробити незвичайний і оригінальний подарунок

Що подарувати на день народження коханому хлопцю, подрузі, мамі.

Вас все ще мучить це питання, тоді вам до нас:)

Коли я чула про одну цікаву традицію в заморських країнах, всім гостям розсилають список подарунків, вказують конкретну річ, аж до магазину, де це купити, запрошені гості вибирають подарунок зі списку на свій смак і гаманець і в результаті всі задоволені і ні хто не потрапив в халепу.

Хороша традиція, яка у нас, мабуть, навряд чи приживеться. адже у нас ще так багато всього є, що ми бажаємо подарувати. книги, сервізи. праски.

Іноді ми ходимо на чергові урочистості і зовсім не замислюємося над важливістю подарунків, це швидше формальність, але що ж робити, якщо попереду вас чекає важлива подія і ви дійсно хочете зробити своїй близькій людині приємно, доставити радість і здивувати ?

Ось тут-то ви і починаєте борознити простори інтернету: що подарувати, як подарувати, де знайти незвичайні подарунки. в результаті ви потрапляєте на сайти магазинів подарунків, начебто полегшено зітхаєте, і починаєте скакати по численним категоріям :подарунки для дівчат, подарунки на день народження, подарунок подрузі, подарунок на новий рік подарунок шефу. ви відкриваєте сторінку за сторінкою, дивіться подарунок за подарунком. і вже зовсім не розумієте, а не переборщу я зі своєю оригінальністю? а що дійсно з усього цього зможе сподобається і здивувати?

Відповіді на це питання немає. так як всі ці подарунки зовсім не універсальні і ви навряд чи можете про них сказати: «це точно всім сподобається»

Ось ми і підійшли до найголовнішого, що я хочу вам розповісти.

нарешті Знайшовся такий подарунок, про який можна сказати, він підійде і сподобається кожному, він досить оригінальний і незвичайний,і він однозначно запам’ятається.

Це подарунковий сертифікат на фотосесію.

Погодьтеся професійна фотосесія у хорошого фотографа це незвичайний подарунок. А головне, що хороший фотограф обов’язково знайде саме той потрібний ракурс, саме ту красиву позу, яка підкреслить всі ваші достоїнства і ви ще довго будете милуватися своїми красивими фото.

Вартість подарункового сертифіката на фотосесію дорівнює вартості фотосесії, яка вказана на сайті.

До зустрічі на фотосесії, ваш фотограф Марина Шинкарчук

(с) Текст Марина Шинкарчук

При передруку статті цілком або її частин активне посилання на сайт http://shinkarchuk.com.ua обов’язкова !

Короткий опис статті: сертифікат на фотосесію Професійний дитячий та сімейний фотограф Київ. Послуги фотографа: професійна студійна зйомка, фотосесія дітей, вагітних.
Подарунковий сертифікат на красиві фото. Портфоліо і ціни дивіться на сайті. Дитячий фотограф, Київ фотограф, фото дітей, сімейний фотограф, студійна зйомка, фотосесія, послуги фотографа, фотосесія вагітних, фотосесія новонароджених, професійний фотограф, портфоліо, гарні фото, фотограф ціни, професійна зйомка, подарунковий сертифікат

Джерело: Подарунковий сертифікат на фотосесію Як зробити незвичайний і оригінальний подарунок — Блог фотографа

Також ви можете прочитати