Сертифікат на масаж

Подарункові сертифікати на масаж в Києві

23.09.2015

Придбати подарункові сертифікати на масаж в Києві від Spa-Sense

Для жінок

 • Для чоловіків

 • На СПА

 • На масаж

 • Людей, які обожнюють масаж, дуже багато, але тих, хто бажав би отримати його в подарунок, ще більше. Здійсніть мрію одного або коханого про справжню млості і розслабленні, яких можна досягти під час масажу від професійного, дбайливого та уважного майстра SPA — піднесіть подарункові сертифікати на масаж в Києві. Вже навіть кілька сеансів дозволять розслабитися, позбутися від напруги або болю в тілі і набути гармонії почуттів і відчуттів.

  Масаж SPA Sense: чарівне дотик здоров’я

  Звичайний масаж тіла несе фізичне здоров’я, але SPA масаж може подарувати не тільки його. Унікальні техніки з різних куточків планети, перевірені часом, дозволяє очистити всі енергетичні канали людини, відновити його фізичний стан, налаштувати його на гармонію із власним тілом.

  Будь-подарунковий сертифікат на масаж в Києві — це, перш за все, можливість отримати фізичний вплив на тіло, через яке буде змінюватися і свідомість. У той час як будуть йти болі в спині і ногах, напругу в шиї, у свідомість і душу людини почне повертатися гармонія і радість життя. Неможливо описати легкість стану після розслаблюючих комплексів типу СПА у подарунок. тіло відчуває себе оновленим, а душа просто не бажає спускатися з небес від задоволення.

  SPA програми масажу: свято вашого тіла

  Технік масажу існує дуже багато: кожна з них володіє унікальним впливом на організм. Всі типи подарункових сертифікатів від SPA Sense продумані таким чином, що кожен міг вибрати ту, яка індивідуально підходить саме його настрою і стану. Ви легко можете підібрати потрібні програми собі і своїй близькій людині, що дозволяє презентувати подарунок для Вас двох. Приміром, варто спробувати:

  • «Шосте почуття». який є візитною карткою салону і його гордістю. Подарунковий сертифікат на масаж в Києві на подібну процедуру — справжній дар людині, яка цінує вишукані задоволення. Він заснований на техніці Гавайського масажу «Ломі ломи Нуї». Це особливий храмовий масаж для високопоставлених осіб, який дарує здоров’я не тільки покривів тіла, але й внутрішніх органів і душі. Неможливо описати височина стану після цього масажу, що виконується в неспішному ритмі танцю в ореолі приємних ароматів.
  • «Стоун-масаж» з застосуванням розігрітих базальтових порід йде корінням в глибоку старовину — час царювання національної та нетрадиційної медицини. Унікальне оздоровлюючий ефект накладення каменів на активні енергетичні точки спини і тіла підтверджує кожен, хто скористався рекакс комплексами Spa-Sense. Цей масаж позитивно впливає на стан серцево-судинної системи, дозволяє позбутися від проблем з хребцями і суглобами, нормалізує роботу нервової системи і просто чудово знімає стрес. Додатково він дозволить швидко вивести зайву рідину і відпрацьовані шлаки з щасливого і розслабленого турботливим доглядом тіла.

  Всі подарункові сертифікати на масаж в Києві припускають використання ароматних цілющих масел. від одного запаху яких хочеться розслабитися. Варіацій масажних технік дуже багато, тому можна просто чергувати їх, відчуваючи нові грані відчуттів, вдихаючи аромати самої природи.

  Фірмовий масаж «Шосте почуття»
  Замовити подарунковий сертифікат

  Короткий опис статті: сертифікат на масаж, Спа-Sense пропонує придбати подарунковий сертифікат в Києві на масаж в СПА — це хороший і універсальний подарунок для будь-якої людини! Безліч унікальних технік, кращі ціни без посередників. подарункові сертифікати на масаж, подарункові сертифікати на масаж в Києві

  Джерело: Подарункові сертифікати на масаж в Києві

 • Також ви можете прочитати