Зразок сертифіката

Почесні грамоти. Бланки для безкоштовного скачування та роздруківки.

15.09.2015

Увага!

Даний матеріал надається у вільному доступі, безкоштовно. Єдина умова, яку потрібно виконувати при використанні: залишати (не затирати, не заклеювати) нанесені на бланки логотип та адресу порталу «Сонечко» www.solnet.ee .

Тільки для особистого використання!

Перепублікація і інше використання заборонені!

I. Спеціальні грамоти для нагородження дітей,

перемогли в оформленні наших

щомісячних розвиваючих стінгазет

Дітям, які оформили газету краще всіх, педагог вручає таку грамоту з печаткою (на бланках місце для печатки зазначено літерами «МП») та з підписами вчителя (вихователя) і завуча (голова) школи (дитячого садка).

Детальніше про те, як користуватися розвиваючими стенгазетами та грамотами в школі або в дитячому садку, див. тут >>>

Пропонуємо кілька варіантів бланків почесних грамот для скачування і роздруківки.

Розмір кожного бланка: 12 х 17 см (455 х 645 пікселів), тобто, половина аркуша А4 (з урахуванням полів).

Натисніть на потрібний малюнок, і відкриється нове вікно з зображенням у натуральну величину. На одному аркуші — два однакових бланка.

Роздрукуйте, розріжте його навпіл.

Для друку підійде щільна (160 г/м 2 ) папір для офісної оргтехніки. Можна використовувати папір для візиток або папір для креслення.

1. Для дітей 6-8 років.

Почесна грамота для перемогли в оформленні

Варіант 1 (для початкової школи).

Короткий опис статті: зразок сертифіката Скачай! Скарбничка досвіду. Батьківські збори. Батькам про виховання, розвиток, освіта, розвазі дітей. Дитячий портал СОНЕЧКО — www.solnet.ee — portal for children and family. стінна газета, плакат, сайт для дітей, дитя, тато, мама, хлопчик, дівчинка, parents, сhildren, portal, kid, kids, boys, girls, education

Джерело: Почесні грамоти. Бланки для безкоштовного скачування та роздруківки. Скачай і роздрукуй! SolNet.EE — портал СОНЕЧКО. Шаблон стінної газети, плакату.

Також ви можете прочитати