Різне

Оформлення та отримання сертифікатів відповідності в Україні.

20.09.2015

Сертифікат відповідності УКРСЕПРО

Ви – власник власного виробництва, імпортер або експортер товарів. Перед Вами стоїть багатоступенева завдання – не просто вивезти товар за кордон або вийти на ринок товарів та послуг України, але і завоювати свого споживача, викликати у нього довіру і бажання придбати саме Вашу продукцію. Погодьтеся, в умовах жорсткої конкуренції фактор довіри – дуже значущий. Що ж Вам необхідно зробити в першу чергу, щоб досягти поставленої мети? Природно, отримати сертифікати УкрСЕПРО!

Компанія «Київський сертифікат» — кваліфікований партнер в питаннях сертифікації. Якщо Ви хочете пройти сертифікацію в системі УкрСЕПРО та отримати сертифікати відповідності, звертайтеся до нас.

Оформлення сертифіката відповідності зажадає знань законодавчої бази, часу на оформлення всієї супутньої документації, і, зрозуміло, терпіння. Якщо для Вас ця процедура, є якісь труднощі, то для компанії «Київський сертифікат» це досить просто, адже це сфера нашої безпосередньої діяльності.

Сертифікат УкрСЕПРО, отриманий разом з нами, дозволить Вашому товару виглядати більш презентабельно не тільки в очах митних та інших державних органів, але і в очах потенційних покупців, що дуже важливо.

Згідно з існуючим законодавством для ряду товарів видається в обов’язковому порядку. Без нього Ваша продукція може бути не допущена на внутрішній ринок і не випустили за кордон. Ви хочете, щоб Ваш товар продавався і був цікавий споживачеві? Звертайтеся в компанію «Київський сертифікат»

Сертифікація товарів в Україні — це дуже важливо для виробників товарів. Корисно знати, сертифікація продукції та послуг в Україні значним чином підвищує конкурентоспроможність і дає можливість участі в міжнародних тендерах.

Особливо часто останнім часом ми стали зустрічати такі поняття, як стандартизація і сертифікація, сертифікація укрсепро. Відразу ж виникає питання, що ж все-таки таке сертифікація, чим відрізняється не сертифікована продукту і сертифікована продукція, обов’язкова сертифікація продукції в україні.

Ми спробуємо відповісти на ці питання. На сьогоднішній день значення сертифікації постійно збільшується. З державного боку це виражається в розширенні переліку продукції, що підлягає обов’язковій державній сертифікації. Сертифікація продукції є найпотужнішим чинником у формуванні конкурентів на ринку збуту.

Стандартизація це така процедура, з допомогою якої третя сторона дає письмову угоду і гарантію того, що товар або послуга відповідає встановленим державою нормам і правилам щодо якості та безпеки. Третє, називається сторона, яка не залежить від постачальника і покупця, тобто органи, що надають послуги сертифікації. Головним завданням сертифікації товарів і послуг є повне перешкода реалізації тієї продукції, яка небезпечна і шкідлива для здоров’я та життя споживачів. Послуги з сертифікації продукції і послуг дають можливість виконувати процедури сертифікації і управляти процедурою сертифікації за певними правилами.

Системи сертифікації можуть діяти на національному, регіональному або міжнародному рівні. Процедуру сертифікації проводять професійні та акредитовані в системі сертифікації органи, які власне і визначають схему сертифікації товарів та послуг і внаслідок закінчення процедури видають або сертифікат відповідності, або відмовний лист.

Для проведення випробувань товарів залучають професійні та акредитовані дослідні лабораторії, а для перевірки систем якості, органів з сертифікації систем якості продукції, що акредитовані в даній системі видачі сертифікатів.

Ті товари, які згідно із законами України підлягають обов’язковій сертифікації, повинні вироблятися, ввозитися і реалізується на території України тільки при наявності сертифікатів якості.

Це документ, який підтверджує те, що продукція вироблена тільки з якісних матеріалів чи сировини, а також все відповідає встановленим нормам і вимогам, а також має санітарно-гігієнічний висновок.

Для твору контролю над якістю деяких товарах, вироблених або імпортованих в нашу країну, крім державної сертифікації застосовують і державну реєстрацію. Державній реєстрації підлягають: вироби медичного призначення, лікарські речовини, харчові добавки, спеціалізовані продукти харчування, засоби захисту рослин, товари для тварин.

Під час проведення процедури оцінки якості здійснюють: атестацію послуг або виробництва, випробування продукції, технічний нагляд, оцінку і перевірку системи якості. В кожному окремому випадку послідовність і склад дій при проведенні процедури оцінки відповідності, всі дії визначаються загальноприйнятою системою сертифікації. Обов’язкова сертифікація проводиться тільки у Державних органах сертифікації продукції.

За результатами проведення процедури сертифікації продукції, заявнику видають сертифікат, який має загальну затверджену форму і володіє специфічними елементами, які й є знаком відповідності.

Знак відповідності продукції або послуг це захищений в установленому порядку знак, який надає інформацію про те, що промаркована їм продукція відповідає всім встановленим державним нормам і вимогам щодо якості та безпеки продукції.

В Україні діє Українська Державна схема сертифікації і оцінки товарів (УКРСЕПРО). Система сертифікації товарів і послуг УКРСЕПРО здійснює добровільну і обов’язкову сертифікацію товарів виробничої сфери і різних послуг. Загальні вимоги щодо порядку проведення сертифікації товарів визначені в ДСТУ Порядок проведення сертифікації товарів і послуг.

Короткий опис статті: сертифікат відповідності україна Бюро сертифікації Київський сертифікат. Консультації в оформленні сертифікату УкрСЕПРО. Отримання сертифікату відповідності. ? (044) 360-12-02
сертифікат, сертифікація, сертифікація в україні, обов’язкова сертифікація сертифікація київ, сертифікація україна, бюро сертифікації, сертифікація на україні

Джерело: Оформлення та отримання сертифікатів відповідності в Україні| Сертифікація УкрСЕПРО і сертифікат якості.

Також ви можете прочитати