Отримання сертифікату

Nokia 5800 отримання сертифіката, Програми , Файловий архів, Мультимедійний

17.09.2015

Дуже часто знаходячи якусь програму для свого улюбленого телефону, ви з розчаруванням дізнаєтеся, що дану програму потрібно підписати. Самі сертифікати потрібні, щоб убезпечити ОС телефону, тому програми, які не пройшли сертифікацію не запускаються на телефоні. Зараз ми поговоримо про те, як це виправити.

Nokia 5800 отримання сертифіката, Програми , Файловий архів, Мультимедійний
Nokia 5800 отримання сертифіката, Програми , Файловий архів, Мультимедійний

Для того щоб самим підписувати додатки, нам необхідно отримати сам сертифікат. В цьому нам допоможе програма S60SignSis. Ця програма призначена для підпису додатків, але в ній також є функція, з допомогою якої можна отримати сертифікат.

Викачуємо програму і встановлюємо його. Тепер нам потрібно отримати сам сертифікат. Запускаємо програму, тиснемо Функції — Заявка на сертифікат. Програма попроситься в інтернет і відкриється інтернет-сторінка. На цій сторінці у віконце вводимо IMEI і 4 цифри на малюнку, трохи нижче знаходиться кнопка підтвердження, натискаємо на неї. Тепер заявка подана, тепер треба тільки чекати, так як в день надходить велика кількість заявок — це займе час (найчастіше доводиться чекати 24 години, буває більше, буває менше.) .

після доби знову відкриваємо програму, Функції — Заявка на сертифікат, знову вводимо свій IMEI код підтвердження на картинці, натискаємо на кнопку підтвердження і нас перенаправляють на сторінку, де ми бачимо наш рідний сертифікат. Завантажуємо його. Тепер, Ви можете підписувати будь-які програми для свого nokia 5800.

P. S.

IMEI — це унікальний цифровий код вашого телефону, складається з 15 цифр.

Щоб дізнатись IMEI телефону потрібно набрати *#06#

Короткий опис статті: отримання сертифіката

Джерело: Nokia 5800 отримання сертифіката — Програми — Файловий архів — Мультимедійний контент для Nokia 5800 XpressMusic

Також ви можете прочитати