Різне

Незвичайні товари прикольні жартівливі подарунки, сертифікати

11.10.2015

ВІТАЄМО ВАС В ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНІ НЕЗВИЧАЙНИХ І ПРИКОЛЬНИХ ПОДАРУНКІВ

Додаткова інформація:

Ваші запитання і наші відповіді про незвичайні товари нашого інтернет-магазину:

— Що таке незвичайний подарунок?

— Цю фразу кожен може розуміти по-своєму. Для кого-то незвичайним може бути платинове кольє з діамантами, а для когось це просто рядовий, нехай і красивий, презент. Незвичайний подарунок, на наш погляд, це така цікава річ, яка здивує, змусить захопитися своєю оригінальністю. Це може бути недорогим, але обов’язково оригінальний товар.

— Як можна робити прикольні подарунки?

— Подарунки можна зробити не тільки своїми руками. Насправді, найчастіше їх краще купити (благо, вибір незвичайних презентів зараз великий). Напевно, важливо, щоб ці подарунки були ще й недорогими. Адже не дуже розумно купувати дорогий подарунок, якщо він послужить лише приколом (або подколом) і не буде мати практичного значення!?

— Що ваші прикольні сертифікати краще інших подарунків?

— По-перше, наші смішні сертифікати оригінальні — таких більше немає ні в кого! З цим, мабуть, не заперечить ніхто. Ви самі можете переконатися в цьому, подивившись незвичайні товари нашого інтернет-магазину. Крім того, наші сертифікати-приколи, при всій своїй оригінальності, досить прості і зрозумілі кожному.

— На які свята купують оригінальні сертифікати?

— За нашою статистикою, найчастіше у нас замовляють прикольні подарунки на день народження (чоловікові, жінці) і на весілля (гостям, молодятам, батькам). Далі йдуть подарунки коханим (дівчині, хлопцю). Потім слідують замовлення прикольних подарунків на новий рік, на день святого Валентина, 23 лютого і 8 березня. Причому, найчастіше купують оригінальні сертифікати жінки (приблизно 70% покупців нашого магазину), і лише близько третини — чоловіки. Мабуть, дівчата більш схильні вибирати подарунки для подруг, так і для чоловіків.

— Що подарувати дівчині?

— Над цим питанням кожен рік ламають голови мільйони чоловіків… Чи то 8 березня, день народження, день закоханих – вибрати подарунок жінці не так-то просто. Квіти в якості презенту вважаються обов’язковим атрибутом, але хорошим тоном вважається також і дарування якогось подарунку, у додаток до букету. Наша пропозиція — прикольні сертифікати нашого магазину! Це смішно, оригінально і, що важливо, недорого! Висловіть свої почуття дівчині з допомогою наших веселих сертифікатів!

— Яким повинен бути подарунок для дівчини?

— Безумовно, незвичайним! З задоволенням можемо запропонувати Вам незвичайні сертифікати з нашого інтернет-магазину приколів. Це, мабуть, самий прикольний подарунок, яким Ви можете захопити дівчину, змусити її посміхнутися. А для тих, хто вибирає ще й недорогий подарунок, наші барвисті сертифікати просто знахідка!

— Чим обдаровувати колег на свята (23 лютого, 8 березня, день народження компанії, новий рік)?

— Цікавим і недорогим корпоративним подарунком (наприклад, на Новий Рік) можуть стати наші товари та для тих, хто шукає подарунки колегам. Адже найчастіше бюджет на такі подарунки для колег обмежений. Наш вихід – недорогі смішні сертифікати з нашої колекції. Для шефа також можна підібрати подарунок з наших жартівливих товарів… При великому замовленні ми обов’язково зробимо знижку Вам.

— Як вибрати незвичайний подарунок на весілля?

— Це просто! Будь-яке весілля – це веселощі, сміх, жарти. І тут знадобляться наші жартівливі сертифікати, які Ви можете подарувати не тільки молодятам. Наприклад, на весіллі можна розіграти серед гостей які-небудь з наших сертифікатів. Пам’ятний подарунок після такої весілля залишиться на все життя.

— Ваша спеціалізація – тільки недорогі та прикольні подарунки?

— Так. Прикольні сертифікати стали для нас роботою. Наш співробітник цілими днями розробляє їх для Вас: придумує дизайн, підбирає колірні рішення, пише текст, тестує його… Створити незвичайний подарунок, до того ж, щоб він був ще й недорогим, не так-то просто.

— Навіщо взагалі робити подарунки?

— Прикольний подарунок — це такий подарунок, який змусить не просто здивуватися, але і посміятися. Чим він хороший? Прикольні подарунки з нашого інтернет-магазину хороші тим, що викликають добрий сміх. А сміх, як відомо — це позитивні емоції, які дозволять Вам і Вашому подарунку запам’ятатися надовго. Ми пропонуємо саме такі товари, які змушують людей сміятися. Даруєте Ви такий подарунок подрузі, другу, на весілля чи колегам, шефу або дівчині — всі вони будуть заражені веселим сміхом від наших яскравих смішних сертифікатів.

— Які бувають прикольні подарунки?

— Жартівливий подарунок може бути різний. Наприклад, для дівчини — це незвичайна дрібничка. Прикольний подарунок для хлопця — це нова комп’ютерна гра. А, наприклад, незвичайні подарунки колегам не можуть бути ні тим, ні іншим. Подарунок шефу або колезі не може бути таким, який би ви зробили кому-небудь із друзів (другу, подрузі, коханій людині). Незвичайним подарунком для батьків може стати, наприклад. те, що Ви кинете курити! І це справді оригінально! Прикольний подарунок на весілля це, наприклад, скелелази, які проникають у вікно і дарують квіти молодятам. З усього цього випливає висновок, що зробити подарунки не так просто. Ми пропонуємо універсальне рішення — прикольні подарунки для всіх (батькам, другу, подрузі, колезі, шефу, начальнику, жінці, чоловікові) — це прикольні сертифікати! Такої незвичайної жарті будуть раді всі! Причому, у нас знайдуться сертифікати для будь-якого приводу: на весілля, день народження, ювілей, новий рік, день закоханих.

— Самі прикольні подарунки — це жартівливі сертифікати?

— Ми впевнені, що Ви розумієте різницю між фрази «прикольні подарунки» і «незвичайні подарунки». Останніми можуть називатися різні незвичайні дрібнички. Насправді нічого спільного з справжніми оригінальними речами вони не мають. Прикольні подарунки — це часто жартівливі речі, від яких стає весело. Але вони стають по-справжньому веселими тоді, коли даруються, тобто отримують статус подарунка. Наприклад, коли Ви даруєте що-те чоловікові, чоловік від душі сміється. Адже йому можна подарувати подарунок «з приколом» і «з подколом» — справжній чоловік не має на це образитися. Але ось подарунок дівчині має бути більш виваженим. Подарунки дамі потрібно вибирати акуратніше. Презенти дівчині, подрузі, сестрі, або колезі повинні виражати Ваші почуття, і в той же час повинні бути веселими і не образливими. А взагалі, самі прикольні подарунки можна підібрати на весілля, день народження, ювілей, новий рік — такі приколи можуть бути смішними і максимально жартівливими. В подарунки на свято рідше шукають підтекст, тому їх можна вибирати більш вільно. Також відзначимо День святого Валентина — це найромантичніший день в році. Подарунок Вашій другій половинці на це свято повинен дотримуватися баланс між прикольним, романтичним і жартівливим. Прикольні подарунки стануть такими лише тоді, коли вони доставлять задоволенням Вам. Так-так! Саме Вам! Адже Ви, як ініціатор подарунка, отримуєте не менше задоволення від процесу. Так що вперед! Наші сертифікати Вам допоможуть.

— Чому незвичайні подарунки одному не можуть бути такими ж, як подарунки подрузі?

— Прикольний подарунок другу (тобто, чоловіка, коханого, брата тощо) може бути абсолютно будь-яким. Тобто, звичайно, він повинен бути незвичайним, але, як правило чоловіки не дуже уразливі, і Ви можете фантазувати зі своїм подарунком. А ось незвичайний подарунок подрузі — зовсім інша справа. Прикольний подарунок сестрі, дівчині, дружині, коханій, чи нареченій на весілля треба вибирати більш ретельно. Жінка може подумати, що Ви даруєте що-те з натяком, хоча Ви просто хотіли подарувати їй незвичайний і прикольний подарунок. Хоча, якщо Ви дійсно хочете натякнути на щось, то подарунки Вашим близьким можна зробити з якимось оригінальним підтекстом. Також весело будуть виглядати наші прикольні сертифікати, якщо Ви хочете визнати чиїсь досягнення, або захопитися кимось. Особливо це актуально, коли Ви даруєте що-те колегам (шефові, начальнику). Тонкий натяк (з гумором), або захоплення якимись його якості також продемонструють наші прикольні сертифікати.

— чи Потрібні наші сертифікати-подарунки на весілля?

— Весільні подарунки можуть бути прикольними? Звичайно, можуть! Жартівливі весільні подарунки давно вже стали доброю традицією. Подарунки на весілля прийнято дарувати не тільки серйозні. От уявіть, що молодятам дарують потрібні подарунки: постільна білизна, вази, гроші, предмети інтер’єру. Таких подарунків на весілля буде безліч. Скільки вони можуть коштувати? Мабуть, чимало, так як дарувати дешеві подарунки на весілля негарно. Але якщо Ви готові витратити кілька тисяч рублів на такі подарунки, чому б Вам не витратити ще 200 рублів і не виділитися своїм прикольним сертифікатом? Ми пропонуємо крім основного весільного подарунка подарувати наші прикольні речі (молодятам та гостям). Ви будете вигідно відрізнятися від інших гостей на весіллі! Молодятам можна подарувати пару наших прикольних сертифікатів, та ще кілька жартівливих подарунків розіграти між гостями на весіллі.

Короткий опис статті: прикольні сертифікати Незвичайні товари: прикольні жартівливі сертифікати інтернет-магазин, подарунок, купити, онлайн, жартівливий товар

Джерело: Незвичайні товари прикольні жартівливі подарунки — сертифікати

Також ви можете прочитати