Різне

Навчання валютних касирів,

02.10.2015

курси валютного касира в Москві,
навчання валютний касир,
курси валютний касир,
валютний касир курси,
курси валютних касирів.

Міжнародний Центр Професійної Освіти

Навчання валютних касирів

   Назва курсу: Розрахунково-касові операції в іноземній валюті (валютний касир)

Вартість навчання касирів валюти:

Спеціальна пропозиція! Літня Знижка 30%!

Встигни записатися до 30 серпня: 4820 руб.

Індивідуальне навчання з викладачем: 21350 руб.

  Графік занять курсів валютного касира:

  (4 режиму на Ваш вибір):

  • будні
  • вихідні
  • інтенсив
  • індивідуальне навчання
  Час занять навчання валютних касирів:

  Будні: ранок, день, вечір(9-00, 12-00, 15-00, 18-30)

  Початок занять навчання для валютних касирів:

   Присвоєння кваліфікації: Касир банку зі знанням валютних операції і платіжних документів
   Пропоновані знижки: від 20% до 30% в залежності від форми навчання та обраного вами курсу.

  Більш детальну інформацію за тел:

  +7 (495) 725-04-47, +7 (495) 650-57-77, +7 (495) 650-59-28

  Безкоштовне працевлаштування для випускників школи валютних касирів:

  Всіх, хто пройшов навчання в нашому центрі чекає цікава робота від прямих роботодавців.

  З усіх питань, що стосуються працевлаштування, прохання звертатися до навчального відділу.

Простій людині здається, що дні одноманітні і нудні: дім, робота. Але він навіть не помічає, як навколо змінюється світ, тільки проживши півстоліття, він починає усвідомлювати, що якихось тридцять років тому комп’ютери були чимось фантастичним, а обмін рублів на валюту інших країн було досить небезпечною справою. Але світ мінливий, і хочеться сподіватися, що у кращий бік.

Сьогодні існує така професія як валютний касир, для освоєння якого і були створені наші курси валютного касира. Пройшовши наше навчання на валютного касира, ви зможете отримати знання та навички в проведенні різних валютних операцій.

А фальшивомонетники не дрімають і з кожним днем все краще підробляють купюри, тому все складніше стає захист банкнот від фальсифікації. І в наш навчання валютних касирів входить вивчення методів захисту грошей від підробки. На жаль, людство ще не придумало спеціальну машину для викриття підроблених купюр.

Крім цього, навчання валютних касирів допоможе вам дізнатися більше про валюти інших країн, про їх зразках минулих років, нових засобах захисту, ви знайдете відмінності банкнот ранніх зразків від пізніших, відчуєте цей стрибок технологій.

Все більшу поширеність серед людей отримують кредитні картки, які зручні для отримання кредиту, тому наші курси валютного касира поповнять базу ваших знань про ознаки фальсифікації кредитних карт.

Крім того наші викладачі навчать вас грамотно працювати на комп’ютері, освоїти основні програми, необхідні для роботи касира.

Наші курси валютного касира включають в себе крім усього вищезгаданого вивчення законодавчої бази в банківській справі і, в особливості, валютних операціях, тому що знання законів допомагає їх не порушувати і грамотно ними користуватися.

Наші курси для валютних касирів передбачаються як курси підвищення кваліфікації, тобто вони мають невеликі терміни навчання і здійснюються на базі вже існуючого освіти. Після закінчення навчання вам видається сертифікат з присвоєнням кваліфікації «Валютний касир». Цей сертифікат відкриє вам двері у всіх обмінних пунктах будь-якого банку, він дає велику перевагу серед інших претендентів.

Одержавши сертифікат наших курсів валютних касирів, ви ніколи не пошкодуєте про витрачений час і гроші, тому що вони повернуться вам в багаторазовому розмірі. Ваше заощадить час пошук роботи, а її престиж з лишком окупить всі ваші витрати.

р. Москва, м. Пушкінська, м. Тверська, м. Чеховська, 2 хвилини пішки від метро, Вул. Тверська будинок 20, стор 1, 4-ий поверх офіс 418. Вхід з боку Настасьинского провулка, підїзд з вивіскою «Лейбштандарт»

Всі питання Ви можете задати за телефонами:

+7 (495) 725-04-47, +7 (495) 650-57-77, +7 (495) 650-59-28, +7 (495) 725-04-47

Короткий опис статті: сертифікат навчання Навчання валютних касирів: Простій людині здається, що дні одноманітні і нудні: дім, робота. Але він навіть не помічає, як навколо змінюється світ, тільки проживши півстоліття, він починає усвідомлювати, що якихось тридцять років тому комп’ютери були чимось фантастичним, а обмін рублів на валюту інших країн було досить небезпечною справою… навчання касирів валюти,курсів валютного касира,навчання валютних касирів,курсів валютних касирів,навчання для валютних касирів,курсів касирів валюти,школи валютних касирів

Джерело: Навчання валютних касирів,
курси валютного касира в Москві,
навчання валютний касир,
курси валютний касир,
валютний касир курси,
курси валютних касирів.

Міжнародний Центр Професійної Освіти

Також ви можете прочитати