Різне

На які товари потрібні сертифікати?

18.10.2015

На які товари потрібні сертифікати?

Щоб визначити на які види товарів необхідно оформити сертифікат або декларацію відповідності можна ознайомиться з єдиним переліком продукції, що підлягає обов’язковій сертифікації, і єдиним переліком продукції, підтвердження відповідності якої здійснюється у формі прийняття декларації про відповідність.

На які товари потрібні сертифікати?
Списки продукції

Єдиний перелік включає два розділи, у першому перерахована номенклатура продукції, підтвердження відповідності якості якої визначає оформлений сертифікат відповідності ГОСТ Р а в другому розділі — номенклатура продукції підтвердженням відповідності якої буде прийнята і зареєстрована декларація відповідності.

У випадках, якщо номенклатура продукції не потрапила у єдиний перелік, на дану продукцію виробник або імпортер має можливість оформлення відмовного листа для митниці або відмовного листа для торгівлі. Відмовні листи оформляються в органі сертифікації.

Як правило, на деякі види продукції, що не підлягає обов’язковій сертифікації великі постачальники і виробники з метою збільшення конкурентоспроможності та привабливості продукції оформляють добровільний сертифікат відповідності. Відомий факт, що достовірно підтвердити сертифікатом якість свого товару досить вигідно, оскільки споживачі воліють купувати сертифіковану продукцію. Причому, не настільки важливо, чи пройшла продукція обов’язкову або добровільну сертифікацію. У будь-якому випадку, довіра до сертифікованої продукції буде значно вище, ніж до аналогічної не пройшла сертифікацію.

У тому випадку, якщо Вас виникають складності у визначенні необхідності сертифікації або декларування відповідності продукції — відправте запит експертів нашого центру сертифікації включає:

    Докладний опис продукції; Основний склад; Сфера застосування; Код ОКП або ТН ЗЕД.

Короткий опис статті: потрібен сертифікат Консультації експерта центру сертифікації продукції. Урядом затверджений єдиний перелік продукції, для якої потрібно оформляти обов’язкові сертифікати або декларації в системі ГОСТ Р. згідно з цим переліком і проводять сертифікацію, якщо товар в ньому не вказано, то можна оформити сертифікат на добровільній основі. Декларація, Сертифікат, Сертифікація, ГОСТ Р, Обов’язкова сертифікація, Потрібен сертифікат, Потрібна сертифікація, Сертифікат відповідності, Сертифікація продукції,

Джерело: На які товари потрібні сертифікати?

Також ви можете прочитати