Сертифікат на масаж

Логопедичний масаж зондовий Мамин форум.

03.10.2015

логопедичний масаж зондовий

У нас є такий спец але вона теж по домівках не ходить. Ми їздимо до неї в мовленнєвої.

Повідомлень: 207

Ну шо Вам сказати. Кілька років тому я моніторила це питання. Дійшла до кафедри логопедії в Драгоманова).Кароче, все що мені вдалося дізнатися.

Як сказали мені на кафедрі, щоб робити цей масаж, потрібно мати спеціальний сертифікат про проходження курсів логопедичного масажу. Бо як студентів цього не вчать. Курси проходять на цій самій кафедрі, в Україні вони єдині і більше ніде не вчать. Веде їх єдина на всю Україну тітка. І без сертифіката логопеди робити масаж не мають право.) Вообщем, все дуже складно.))

Що зробила я.) Поїхала на Миропольскую. Все довідалася. І правдами і неправдами потрапила до Кравчукас Тетяні Євгенівні ( може, не зовсім правильно пам’ятаю ім’я). Зрозуміло, приватним чином. Її мені порадили самі ж фахівці цього центру. Так от я туди отьездила півтора місяця щодня, крім вихідних, естессно. Дитина плакав, кричав, обличчя було малинове. Масаж тривав хвилин 20 точно. Спочатку вона массировала обличчя руками, потім зондами мову і щоки.

І я впевнена, що це саме те, після чого у нас пішла мова.

Все інше — це жалюгідна пародія на масаж. Повірте мені, я п’ять фахівців поміняла.).

З мінусів — у неї був лише один набір зондів. Тому я купила собі набір і їздила зі своїми.

Не знаю, чи вона працює ще,т. к. дама у віці.

І ще мені вдалося знайти курси лог.масажу для батьків в якомусь дитячому розвиваючому центрі на Осокорках чи десь там. Вони проходили раз в пару місяців,там розповідали як все робити і потім консультували по кожній конкретній дитині. Але ціна там була 1500 грн 3,5 роки тому за один день. Хоча мені здається, це непоганий вихід. Адже масаж потрібен дуже довго і регулярно.

Висновок. )) Я думаю, можна купити зонди, завантажити книгу Новікової і навчитися робити самим.))) Сертифікатів все одно ні в кого немає, а значить — всі самоучки. Не доведеться нікуди тягати дитя, ну і матеріальна сторона — важливий фактор. Та й заради 20минутного масажу навряд чи хтось захоче до Вас додому їздити.

Короткий опис статті: сертифікат на масаж Дівоньки виручайте. Де і хто в Києві хороший спеціаліст по зондовому логопедическому масажу. логопедичний масаж зондовий

Джерело: логопедичний масаж зондовий – Мамин форум.

Також ви можете прочитати