Сертифікат якості

Лабораторії Харкова . Медичний Центр Здоровя

30.09.2015

Пошук аналізів

Для отримання кваліфікованої консультації по всіх видах досліджень Ви можете звернутися до наших фахівців щодня з 8.00 до 19.00 (окрім неділі) за тел. (057) 783 33 33 або в будь-який зручний для Вас час в розділі Он-лайн консультацій .

Лабораторії Харкова, як правило, пропонують відвідувачам можливість пройти комплексне обстеження. І це цілком зрозуміло, оскільки попит на такі послуги досить високий. Сьогодні все більше людей усвідомлюють, що комплексне обстеження – це один з найбільш простих і ефективних способів виявлення і запобігання захворювань.

Діагностична лабораторія «Медичного Центру Здоров’я» входить в число найбільш відомих лабораторій Харкова. При цьому від більшості лабораторій Харкова її відрізняє наявність унікальної комп’ютеризованої системи внутрішнього контролю якості досліджень. Дана система дає 99,8% точності результату аналізу, тоді як ручна постановка аналізу може призводити до 12% похибки.

Лабораторія Центру оснащена унікальним обладнанням. дозволяє проводити специфічні лабораторні дослідження. Деякі з них раніше були недоступні в Харкові. Це, зокрема, дослідження гормонального статусу та наявність маркерів онкологічних захворювань. які відбуваються на єдиному в Східній Україні электрохемилюминисцентном аналізаторі » Elecsys 2010, виробництва HITACHI, Японія.

В лабораторії працює єдиний в містіреал-тайм ПЛР блок. Дане устаткування дозволяє оперативно і з високою мірою точності діагностувати наявність інфекційного агента (вірусу, бактерії, внутрішньоклітинних збудників і т. д.) в організмі пацієнта.

Облік результатів досліджень ведеться на чотириканальному аналізаторі ROTOR GENE 3000 .

Біохімічні дослідження проводяться на надсучасному аналізаторі Cobas c311. Не менш 28 показників клінічного аналізу крові апарат Pentra 60C з пособен визначити за 1 хвилину з моменту взяття біоматеріалу в аналізатор. Апаратура лабораторії працює в режимі реального часу. Це дає можливість фахівцям Центру контролювати показники ходу лікування пацієнта та коригувати дози призначуваних препаратів, завдяки чому лікування стає максимально ефективним.

Одним з елементів системи є автоматична реєстрація пацієнтів і нанесення унікального штрих коду на пробірки, які використовуються для роботи з пацієнтом. Подібний контроль якості дозволяє звести до мінімуму виникнення помилки. Крім того, комп’ютеризована система, яка використовується в лабораторії Харкова. значно прискорює технологічний процес лабораторних аналізів і дає гарантію об’єктивності результату. Комп’ютеризована система, яку використовує лабораторії Харкова «Медичний Центр Здоров’я» також дозволяє здати аналізи в Харкові і пройти обстеження, зберігаючи при цьому повну конфіденційність.

Діагностичні можливості лабораторії в Харкові дозволяють проводити широкий спектр досліджень з використанням сучасних методик, що застосовуються у світовій медицині в якості «золотого стандарту». До них відносяться електрохемілюмінісцентний метод діагностики біохімічних показників обмінних процесів організму, визначення рівня онкомаркерів і гормонів, методика ПЛР (полимеразноцепной реакції) для виявлення інфекційного агента не тільки якісним, але і кількісним методом в режимі реального часу.

Фахівці «Медичного Центру Здоров’я» в діагностичній лабораторії Харкова використовують тільки якісні оригінальні тест-системи та реактиви, відповідають всім вимогам світових стандартів і гарантують якість і точність результату.

Запорукою високої якості досліджень, які проводить лаборатория в Харкові, є кваліфікація персоналу «Медичного Центру Здоров’я». «Медичний Центр Здоров’я» дозволяє отримати найбільш точний діагностичний результат в Харкові.

Короткий опис статті: сертифікат якості В лабораторії Медичного Центру Здоров’я (Харків) ви можете здати всі види аналізів крові, сечі та інших біо-матеріалів. лабораторія харків, лабораторії у харкові, лабораторії харкова, лабораторія аналізи харків

Також ви можете прочитати